موجودی ، قیمت به روز و صحیح و بر اساس تحویل درب فروشگاه میباشد. راه ارتباطی پیگیری تلفنی سفارش تا پایان اختلال و فیلترینگ شماره واتساپ 09927997274 می باشد از تماس بپرهیزید تنها در واتساپ یا پیام عادی بگذارید. وضعیت سفارش صورت گرفته را در پنل کاربری خود قسمت سفارش های من مشاهده نمائید. فروش تکی و ارسال پستی لوازم برقی نداریم. فروش ویژه همکاران خرید عمده با برنامه ارسالی معرفی شده از طرف فروشنده می باشد.

انواع گارانتی

گارانتی محصولات

ضمانت نامه یا گارانتی کلیه کالاهای لوازم خانگی ما به سه دسته تقسیم می شوند:

1- کالاهایی که دارای گارانتی معتبر جهانی خود شرکت اصل سازنده کالا می باشند و توسط فروشگاه سرویس دهی اولیه می گردند

2- کالاهایی که دارای گارانتی و نمایندگی رسمی آنها در داخل کشور فعالیت دارند که در سایت نوشته شده اند.

3-  دسته سوم محصولاتی که گارانتی شرکت سازنده را دارند اما چون در کشور بدلیل مسائلی نمایندگی رسمی ندارند بعنوان گارانتی شرکتی معرفی می شوند. تا مشتریان متوجه شوند که نمایندگی رسمی آنها در کشور وجود ندارد یا غیرفعال شده است.

*** همچنین تمامی محصولاتی که بعنوان اصل به فروش می رساند دارای سرویس تضمین مادام العمر اصالت کالا و بازگشت و جه می باشند. ( جهت آشنایی با این سرویس اینجا را کلیک نمایید.) ***

خبر خوش این است که کلیه کالاهایی که گارانتی آنها در داخل کشور بدلیل نداشتن نمایندگی رسمی فاقد خدمات رسانی هستند را خود مشتریان می توانند با پرداخت اندک هزینه ای توسط سایر شرکت های عمومی ارائه خدمات، ضمانت نامه آنها را دارای کنند. (یادآور می شود این مورد ربطی به فروشگاه ندارد و خود خریداران باب میل خود می توانند آن را با هر شرکتی که دوست دارند انجام دهند.)

شرایط و تعهدات گارانتی های در ایران بطور کلی

  • مدت زمان خدمات ضمانت نامه بستگی به نوع ضمانت 12 ماه، 18 ماه ، 24 ماه از تاریخ قید شده در کارت خواهد بود. و معمولا تا 5سال تضمین تامین قطعات پس از فروش(خدمات پس از فروش) دارند.
  • تعویض و تعمیر قطعات یدکی در مدت ضمانت اگر مشکل از محصول باشد رایگان خواهد بود.
  • استفاده از محصول خریداری شده فقط در مصارف خانگی مجاز می باشد.
  • جابجایی، شکستگی، آتش سوزی شامل خدمات نمی باشد.
  • حمل دستگاه در زمان خدمات برای تعویض و تعمیر قطعات بر عهده خریدار است.
  • دستگاه هایی که نیار به تعمیر دارند باید به همراه کارت ضمانت به یکی از مراکز سرویس و خدمات پس از فروش شرکت ها برده شوند.
  • هرگاه در طی دوران ضمانت دستگاه توسط افراد غیر از نفرات مجاز شرکت ها تعمیر یا دست کاری شود دستگاه از ضمانت خارج خواهد شد.
  • جهت بهره مندری از خدمات کارت ضمانت ارائه این بر چسب بر روی کارتن محصول و درج تاریخ شروع و مهر نمایندگی بر روی گارانتی الزامی می باشد.
لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی واتساپ جاسک کالا

جهت سهولت و ارتباط موثر در امر پاسخگویی به شما مشتریان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی واتساپ،در کنار سایر پشتیبانی ها پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

می توانید هرگونه سوالی در خصوص محصولات،سفارش ها، پرداخت ها، پیگیری ها و... را از طریق واتساپ با ما در میان بگذارید.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید