اطلاعیه ** بعلت شرایط اضطراری کشور و به منظور جلوگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا از طرف مراجع ذی ربط محدودیت هایی در سراسر کشور اعمال شده است که باعث شده سفارشات ثبت شده از تاریخ 14فروردین به بعد در زمان طولانی تری نسبت به قبل بدست مشتریان برسند. ** قیمت تمامی محصولات صحیح و به روز می باشد. سیستم پرداخت در محل فعال، ارسال سفارشات پستی بالای دویست هزارتومان رایگان و زیر دویست هزار فقط با هزینه پستی 10هزارتومان ارسال می گردند. 

گارانتی

گارانتی محصولات

ضمانت نامه یا گارانتی کلیه کالاهای لوازم خانگی ما به دو دسته تقسیم می شوند کالاهایی که دارای گارانتی و نمایندگی رسمی آنها در کشور وجود دارند و در سایت نوشته شده اند. دسته دوم محصولاتی که گارانتی شرکت سازنده را دارند اما چون در کشور بدلیل مسائلی نمایندگی رسمی ندارند بعنوان گارانتی شرکتی معرفی می شوند. تا مشتریان متوجه شوند که نمایندگی رسمی آنها در کشور وجود ندارد یا غیرفعال شده است.

خبر خوش این است که کلیه کالاهایی که گارانتی آنها در داخل کشور بدلیل نداشتن نمایندگی رسمی فاقد خدمات رسانی هستند را خود مشتریان می توانند با پرداخت هزینه ای توسط سایر شرکت های عمومی ارائه خدمات، دارای ضمانت نامه کنند. (یادآور می شود این مورد ربطی به فروشگاه ندارد و خود خریداران باب میل خود می توانند آن را با هر شرکتی که دوست دارند انجام دهند.)

شرایط و تعهدات گارانتی های در ایران بطور کلی

  • مدت زمان خدمات ضمانت نامه بستگی به نوع ضمانت 12 ماه، 18 ماه ، 24 ماه از تاریخ قید شده در کارت خواهد بود. و معمولا تا 5سال تضمین تامین قطعات پس از فروش(خدمات پس از فروش) دارند.
  • تعویض و تعمیر قطعات یدکی در مدت ضمانت اگر مشکل از محصول باشد رایگان خواهد بود.
  • استفاده از محصول خریداری شده فقط در مصارف خانگی مجاز می باشد.
  • جابجایی، شکستگی، آتش سوزی شامل خدمات نمی باشد.
  • حمل دستگاه در زمان خدمات برای تعویض و تعمیر قطعات بر عهده خریدار است.
  • دستگاه هایی که نیار به تعمیر دارند باید به همراه کارت ضمانت به یکی از مراکز سرویس و خدمات پس از فروش شرکت ها برده شوند.
  • هرگاه در طی دوران ضمانت دستگاه توسط افراد غیر از نفرات مجاز شرکت ها تعمیر یا دست کاری شود دستگاه از ضمانت خارج خواهد شد.
  • جهت بهره مندری از خدمات کارت ضمانت ارائه این بر چسب بر روی کارتن محصول و درج تاریخ شروع و مهر نمایندگی بر روی گارانتی الزامی می باشد.
لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی واتساپ جاسک کالا

جهت سهولت و ارتباط موثر در امر پاسخگویی به شما مشتریان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی واتساپ،در کنار سایر پشتیبانی ها پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

می توانید هرگونه سوالی در خصوص محصولات،سفارش ها، پرداخت ها، پیگیری ها و... را از طریق واتساپ با ما در میان بگذارید.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید