قیمت تمامی محصولات صحیح و به روز، سیستم پرداخت در محل فعال میباشد. هر گونه ابهامی را از پشتیبانان آنلاین سایت بپرسید.  راهنمای تمامی قسمت های سایت در پایین صفحه قرار دارند. سفارشات بالای 200 هزار تومان ارسال رایگان می باشند.

راهنما پیگیری سفارشات

برای پیگیری سفارشات خود بعداز پردازش و ارسال توسط مبادلات پست دو روش وجود دارد:

 یک) برای سفارش های انجام گرفته و ارسال شده با استفاده از پیامک قبول تاییدیه ارسال با ارسال شماره رهگیری سفارش از طرف مرکز مبادلات پست و رهگیری سفارش از طریق سایت رهگیری پست

دو) پیگیری تمامی سفارش ها از طریق پنل کاربری تان، که به شرح زیر می باشد.

1- ابتدا با مشخصات کاربری خود با استفاده از گزینه ورود (سمت چپ بالای صفحات سایت) وارد سایت شوید.

2- سپس به روی بخش کاربری کلیک نمائید تا وارد پنل کاربری تان شوید.( این دو مرحله در راهنمای پنل کاربری توضیح داده شده است.)

3- بعد از ورد به صفحه ی پنل کاربری تان بر روی گزینه سفارش ها (سومی از سمت راست) کلیک نمائید.


4- پس از کلیک بر روی سفارش ها صفحه ای به مانند تصویر زیر که کل سفارشات شما می باشد و وضعیت هر سفارش برای شما نمایش داده می شود روی سفارش مورد نظرتان کلیک نمائید.


5- پس از کلیک بر روی سفارش مورد نظر اطلاعات آن سفارش شامل وضعیت سفارش، اطلاعات پرداخت، فاکتور ،مشخصات حمل و نقل و مشخصات گیرنده به نمایش در می آید که از طریق کد پیگیری موجود در قسمت حمل و نقل (قسمت مشخص شده در تصویر زیر) سفارشتان را در سامانه رهگیری پست پیگیری نمائید.

توجه نمائید کد پیگیری پستی شما در سامانه پست همین کد می باشد که پس از ثبت و تائید ارسال توسط پست در پنل شما قرار گرفته می شود.

سامانه رهگیری پست به نشانی http://itemtracking.post.ir می باشد.


لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی واتساپ جاسک کالا

جهت سهولت و ارتباط موثر در امر پاسخگویی به شما مشتریان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی واتساپ،در کنار سایر پشتیبانی ها پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

می توانید هرگونه سوالی در خصوص محصولات،سفارش ها، پرداخت ها، پیگیری ها و... را از طریق واتساپ با ما در میان بگذارید.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید