قیمت تمامی محصولات در سایت صحیح و به روز، سیستم پرداخت در محل فعال میباشد. هر گونه ابهامی را از پشتیبانان آنلاین سایت بپرسید و یا از روش های ارتباطی در قسمت تماس با ما استفاده نمائید. جهت پیگیری سفارش از طریق پنل کاربری خود با انتخاب گزینه سفارش ها اقدام نمائید.

اطلاعیه

راهنما پیگیری سفارشات

برای پیگیری سفارشات خود از پنل کاربری تان مانند مراحل زیر عمل کنید.

1- ابتدا با مشخصات کاربری خود با استفاده از گزینه ورود (سمت چپ بالای صفحات سایت) وارد سایت شوید.

2- سپس به روی بخش کاربری کلیک نمائید تا وارد پنل کاربری تان شوید.( این دو مرحله در راهنمای پنل کاربری توضیح داده شده است.)

3- بعد از ورد به صفحه ی پنل کاربری تان بر روی گزینه سفارش ها (سومی از سمت راست) کلیک نمائید.


4- پس از کلیک بر روی سفارش ها صفحه ای به مانند تصویر زیر که کل سفارشات شما می باشد برای شما نمایش داده می شود روی سفارش مورد نظرتان کلیک نمائید.


5- پس از کلیک بر روی سفارش مورد نظر اطلاعات آن سفارش شامل اطلاعات پرداخت، فاکتور ،مشخصات حمل و نقل و مشخصات گیرنده به نمایش در می آید که از طریق کد پیگیری موجود در قسمت حمل و نقل (قسمت مشخص شده در تصویر زیر) سفارشتان را در سامانه رهگیری پست پیگیری نمائید.

توجه نمائید کد پیگیری پستی شما در سامانه پست همین کد می باشد که پس از ثبت و تائید ارسال توسط پست در پنل شما قرار گرفته می شود.

سامانه رهگیری پست به نشانی http://itemtracking.post.ir می باشد.

سامانه رهگیری تیپاکس مخصول ارسال های تیپاکسی به نشانی https://tipaxco.com می باشد.


لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی واتساپ جاسک کالا

جهت سهولت و ارتباط موثر در امر پاسخگویی به شما مشتریان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی واتساپ،در کنار سایر پشتیبانی ها پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

می توانید هرگونه سوالی در خصوص محصولات،سفارش ها، پرداخت ها، پیگیری ها و... را از طریق واتساپ با ما در میان بگذارید.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید