**قیمت ها به روز و صحیح میباشد. برای بررسی و پیگیری فرایند سفارش صورت گرفته از طریق پنل کاربری خود قسمت پشتیبانی با انتخاب گزینه درخواست جدید یا از طریق واتساپ 09220288781 و اپراتورهای آنلاین با اعلام کد سفارش پیگیری نمائید. جهت پیگیری مرسوله های ارسال شده با کد رهگیری پستی از سایت پست رهگیری نمائید.**

شرایط و قوانین و حریم خصوصی

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات فروشگاه جاسک کالا

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و سرویس ‏های کاربردی و به منزله تایید قوانین و شرایط جاسک کالا به دقت مطالعه فرمایید.

ورود کاربران به فروشگاه جاسک کالا ، هنگام استفاده از پروفایل شخصی ، طرح‏‌های تشویقی ، جاسک کالا و سایر خدمات ارائه شده توسط جاسک کالا به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات جاسک کالا می باشد.

توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین جاسک کالا از سوی کاربر است.

درباره ی سفارشات بهداشت و زیبایی بهتر است قبل از خرید و استفاده آنها از نظر پزشکان متخصص در این زمینه استفاده نمایید.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج ، جایگزین کلیه توافق‏‌ های قبلی محسوب می ‏‌شود.


قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های جاسک کالا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و هم چنین رعایت قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشد. در صورتی که در قوانین مندرج ، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های جاسک کالا تغییراتی در آینده ایجاد شود ، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می گردد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده شما از سایت به معنی پذیرفتن هرگونه تغییر است.


تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است ، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از سرویس ها و خدمات جاسک کالا  اقدام نماید.


ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات جاسک کالا استفاده می‏‌کنید ، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به جاسک کالا  ایمیل می‏‌زنید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد ، شما موافقت می‌‏کنید که جاسک کالا به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی ، سرویس پیام کوتاه ، تیکت پشتیبانی و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد جاسک کالا برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه جاسک کالا را در پروفایل خود لغو کنند. 


سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

جاسک کالا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

جاسک کالا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از سرویس های جاسک کالا ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط جاسک کالا جزئی از دارائی های جاسک کالا محسوب می‏‌گردد و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار جاسک کالا می باشد و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای جاسک کالا محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط جاسک کالا  و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار جاسک کالا است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره ‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت جاسک کالا و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، ربات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای جاسک کالا محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات جاسک کالا، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی  سایت www.jaskkala.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت و تیکت بخش پشتیبانی، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت جاسک کالا هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از jaskkala.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره  ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.


قوانین ثبت ، پردازش و ارسال سفارش

- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. جاسک کالا به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

- حداقل زمان ارسال سفارشات در شرایط عادی و زمانی که محدودیت نباشد 3 روز کاری می باشد و ملاک ساعات کاری برای ارسال کالا تا ساعت 10 صبح هر روز(بجز ایام تعطیل) میباشد چون از ساعت 10 به بعد هیچ سفارشی درآن روز بدلیل صرف شدن وقت در پردازش کالا در انبار جاسک کالا و همچنین مهمتر از آن در پردازش انبار طرف قرارداد با شرکت پست قابلیت ارسال در آن روز را ندارد.

تبصره الف- بدلیل شرایط ويژه و محدودیت ها در ارسال لوازم خارجی از بازارهای مرزی و مناطق آزاد، جاسک کالا در صورت لزوم تا 7 روز کاری فرصت پردازش و ارسال کالا به انبار طرف قرارداد با پست را دارد و مشتری با اطلاع از این شرایط ثبت سفارش می نماید. و در صورتی که در شرایط عادی ارسال از ۷ روزکاری(غیر از تعطیلات) بگذرد به اطلاع مشتری رسانده میشود و با موافقت او ارسال یا عودت وجه صورت میگیرد.(در زمان محدودیت و ممنوعیت و همچنین در زمان کرونا شرایط متفاوت می باشد.)

تبصره ب - بدلیل محدودیت روزانه در ارسال لوازم خارجی از مناطق آزاد و مرزی هیچ تاکیدی بر ارسال سریع نفرمائید چون ترتیب اثر داده نخواهد شد و ملاک ارسال قوانین موجود پستی می باشد.

تبصره ج - تا اطلاع ثانوی که با محدودیت ارسال روزانه لوازم خارجی در منطقه اعمال شده است.پس از تحویل به انبار طرف قرارداد با پست امکان تاخیر ارسال روزانه آنها وجود دارد.

- انبارهای ارسال جاسک کالا در استان هرمزگان در جاسک - بندرعباس - قشم می باشند که از هر انبار با تاییدیه واحد پردازش هر انبار جاسک کالا ارسال می گردند انتخاب انبار ارسال با خود جاسک کالا می باشد که بر اساس موجودی و بعد مسافت یک انبار را جهت ارسال انتخاب می کند.

- کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت جاسک کالا به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. جاسک کالا همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در جاسک کالا  به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای جاسک کالا محفوظ می باشد و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند. 

- در صورت پرداخت از طریق پایا(شماره شبا) و طولانی شدن فرآیند واریز به حساب معرفی شده توسط فروشگاه از 24 ساعت بعد از ثبت سفارش، مسولیت افزایش قیمت احتمالی جدید و موجودی فروشگاه بر عهده ی مشتری می باشد. و جاسک کالا در این زمینه مسولیتی ندارد.(علی الخصوص در ایام تعطیلات)

- در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ  پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

- جاسک کالا مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای جاسک کالا محفوظ می باشد.

- در ارسال با پست ویژه پیشتاز ملاک محاسبه وزن و حجم کالا و همچنین نوع و درصد شکستن کالا و رفع سایر محدودیت های ارسالی بهمراه هزینه بیمه و بسته بندی تضمینی و ارسال سریع می باشد و مشتری تمامی این موارد را برای پرداخت هرینه می پذیرد و هزینه آن توسط شرکت های واسط انجام می گیرد جاسک کالا هیچ دخل و تصرفی ندارد. 

- در ارسال کالا بصورت پرداخت هزینه ارسال در محل ( پس کرایه) حق انتخاب شرکت مورد نظر برعهده ی جاسک کالا می باشد که با توجه به شرکت های موجود در حوالی انبارهای جاسک کالا و میزان تعهد و کیفیت کاری آنان در امانت ارسال و حمل این نوع محصولات بانتخاب می گردند و مشتری در این زمینه نمی تواند شرکتی را معرفی نماید.

- چنانچه مشتری در ارسال بصورت پس کرایه بدلیل کرایه ای که شرکت ها با توجه به وزن و اندازه و حجم و میزان ارزش کالا و بعد مسافت به مشتری طبق تعرفه های رسمی خودشان بیان کنند و مشتری از دادن کرایه امتناع بورزد، و کالا را تحویل نگیرد هزینه حمل آن از مبلغی که برای کالا پرداخت شده است کسر می گردد و بحساب شرکت مذکور واریز می گردد و بقیه مبلغ بعد از بازگشت کالا به مشتری عودت داده می شود.

- در ارسال پس کرایه جاسک کالا هیچگونه دخلی در محاسبه هزینه حمل ندارد و نمی تواند بطور دقیق آن را به مشتری اعلام دارد. بلکه مشتری می پذیرد که هزینه حمل آن را که بر اساس معیار تعرفه های شرکتها محاسبه می گردد می پذیرد. بعنوان مثال با توجه به ارزش کالا و تمامی اصول حمل کالا اگر محاسبه شود به ازای هر کیلو 20 هزار تومان یا 25 هزارتومان و یا بیشتر و کمتر محاسبه می گردد می پذیرد. 

در پرداخت در محل به دلیل امتناع برخی از مشتریان از تحویل مرسوله با اعلام عدم ثبت سفارش که باعث ضرر هزینه ارسال و برگشت و بسته بندی کالا به فروشگاه شده است مبلغ ارسال کالا(هزینه پستی مندرج در فاکتور) بعنوان بیعانه بعد از ثبت سفارش جهت اطمینان از خرید از مشتری دریافت می گردد.و بدون پرداخت بیعانه به سفارش ترتیب اثر داده نمی شود.

- در پرداخت در محل اگر مشتری بعد از ارسال کالا از خرید خود انصراف بدهد و یا کالا را در محل دریافت ننماید. جاسک کالا هزینه حمل آن را از محل پرداخت بیعانه به هنگام ثبت سفارش پرداخت می نماید و هزینه برگشت آن کالا نیز از محل پرداخت بیعانه پرداخت می گردد.

- سیستم پرداخت در محل تنها از یک منطقه پستی صورت میگیرد که در این صورت بعد از ثبت سفارش بار از سایر انبارها به منطقه پستی مورد نظر ارجاع داده میشود و سپس ارسال صورت میگیرد که به این دلیل تاخیر در ارسال از طریق این سیستم وجود دارد و مشتری با آگاهی از این موضوع ثبت سفارش می نماید.

- در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی یا تومانی کالاهای موجود در سایت جاسک کالا ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای جاسک کالا  محفوظ می باشد. جاسک کالا در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت جاسک کالا می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

- کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد. 


خسارت در هنگام حمل و نقل

جاسک کالا همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، در روش های پستی عادی که در صفحه شیوه های ارسال ذکر شده است تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل می باشد و جاسک کالا تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش جاسک کالا اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش جاسک کالا ارسال شود. 

 در ارسال پرداخت هزینه حمل بصورت پس کرایه در مقصد، منوط به سلامت فیزیکی جنس و بسته بندی اصولی و بدون ضربه دیدن جنس می باشد. درصورت ضربه دیدن جنس شرکت مذکور موظف به پرداخت هزینه می باشد و جاسک کالا در این بین نقش رابط را دارد. تا هزینه هر چه زودتر توسط شرکت های مذکور پرداخت گردد.

در صورت انصراف از خرید کالا، هزینه حمل کالا چه با روش های عادی ارسالی و چه با روش پس کرایه بر عهده ی خود مشتری می باشد در صورتی که حتی به هنگام رسیدن محصول از پرداخت آن امتناع بورزد از مبلغ پرداختی کسر می گردد. 

سرویس مهلت تست 7 روزه جاسک کالا:(در قسمت 7 روز ضمانت بازگشت توضیحات کامل داده شده لطفا مطالعه نمایید.)

در راستای ایجاد سرویس‌‏های ارزش افزوده، جاسک کالا با همکاری کلیه تامین‏‌ کنندگان خود این امکان را ایجاد نموده تا کلیه کالاهایی که نیاز به تست دارند، تا 7 روز پس از تحویل، دارای فرصت تست باشند و هر گونه نقص فنی در دستگاه شامل سرویس تعویض بدون قید و شرط و فراتر از سرویس گارانتی محصول، می‏‌شود.توجه داشته باشید درصورتی که محصولی که به دستتان رسیده دارای ایراد ظاهری یا فنی میباشد، سریعا از یکی از راه های ارتباط با ما به همکاران ما در پیشتیبانی اطلاع داده و تا قبل از موعد تست(7روز پس از رسیدن کالا به دست مشتری) آنرا برای ما مرجوع نمایید.

در مورد گوشی های تلفن همراه مشتری موظف است پس از دریافت کالا، سریال جعبه و گوشی موبایل را مطابقت داده و بعد از دریافت کدفعالسازی، کالا را از طریق سامانه همتا به مالکیت خود در بیاورد. درصورتی که از تاریخ ذیل بیشتر از7روز بگذرد، جاسک کالا هیچگونه مسئولتی برای تعویض/عودت سفارش ندارد.

لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش جاسک کالا کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‏‌شود. همچنین، این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.

آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏‌شود و جهت اطلاع بیشتر شرایط مربوط به خسارت در هنگام حمل و نقل را مطالعه فرمایید.

برای استفاده از سرویس تضمین تعویض 7 روزه جاسک کالا ، دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود، لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.

در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط جاسک کالا دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.

در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در جاسک کالا به اتمام برسد، و جاسک کالا امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌تواند مبلغ کالا را طی 72ساعت بعد از تحویل بسته، به حساب خریدار استرداد نماید و نوسان های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی‌‏شود. 

  

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت ‌‏گذاری در جاسک کالا مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت ‏‌های ارائه شده برای کالاها در جاسک کالا قیمت‏‌های خرده فروشی است که غالباً توسط تولید‏کننده و یا تامین‏‌ کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌ گردد.

با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، جاسک کالا نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، جاسک کالا موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود. قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‌‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.


نمایندگی، انبارها و تامین کنندگان جاسک کالا

جاسک کالا در هیچ نقطه ‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس ها، تراکنش ‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی و با استفاده از انبارهای خود جاسک کالا و یا از طریق انبارهای تامین کنندگان طرف قرارداد با جاسک کالا در سطح کشور، تامین و پردازش می شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی جاسک کالا اطلاع دهید.(لازم به ذکر است که انبارهای تامین کنندگان طرف قرارداد در هر نقطه ای که باشند با تایید و پردازش تیم فنی و نماینده واحد فروش جاسک کالا، کالا را برای مشتریان ارسال می نمایند. و تمامی مشکلات از طرف جاسک کالا قابل پیگیری می باشد.)


قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه مشکلی بابت عدم آگاهی از قوانین و شرایط بالا و صفحات سرویس ها، جاسک کالا هیچ گونه مسئولیتی ندارد.


حریم خصوصی

از آنجایی که برای ثبت سفارش در وب‌سایت، لازم است عضو شوید و حساب کاربری اختصاصی خود را داشته باشید، اطلاعاتی مانند شماره‌های تماس، آدرس ایمیل و... را ثبت می‌کنید و ما از آن‌ها برای ارائه خدمات به شما استفاده می‌کنیم و این اطلاعات نزد ما محفوظ است. همچنین مطالبی مانند خبرنامه را که شامل پیشنهادهای ویژه است، به آدرس ایمیل شما ارسال خواهیم کرد و هر زمان که بخواهید، می‌توانید از دریافت آن انصراف دهید. از شماره‌های تماس شما نیز، برای اطلاع‌رسانی و در جریان گذاشتن امور کاربری و سفارش‌ها استفاده می‌شود.

لطفا توجه داشته باشید که رمز عبور حساب کاربری به صورت رمزنگاری غیر قابل بازیابی در بانک اطلاعاتی ما ثبت می‌شود، تا هیچ شخص دیگری جز خود شما به حساب کاربری دسترسی نداشته باشد. بنابراین مسئولیت حفظ و نگهداری آن بر عهده‌ی شما خواهد بود. اگر رمز عبور خود را فراموش کنید، تغییر آن تنها از طریق اطلاعات تماس ثبت شده امکان پذیر است.

تلاش ما همواره بر حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران است. بنابراین، برای بهره‌مندی از خدمات و پشتیبانی، لازم است که اطلاعات خود را به درستی ثبت کنید.
جاسک کالا خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق راههای ارتباطی ذکر شده در قسمت تماس با ما در میان بگذارید.

لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی واتساپ جاسک کالا

جهت سهولت و ارتباط موثر در امر پاسخگویی به شما مشتریان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی واتساپ،در کنار سایر پشتیبانی ها پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

می توانید هرگونه سوالی در خصوص محصولات،سفارش ها، پرداخت ها، پیگیری ها و... را از طریق واتساپ با ما در میان بگذارید.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید