نحوه ی اتصال گوشی به یخچال های هوشمند

همه ی شما می دانید که طی سال های اخیر تکنولوژی در بیشتر لوازم خانگی ها بسیار پیشرفت کرده است به این ترتیب بخشی از قیمت یخچال فریزر که شما پرداخت می کنید بابت این تکنولوژی است که بر روی اکثر لوازم خانگی ها قابلیت ها و فناوری هایی تعبیه شده است.این فناوری و قابلیت ها استفاده ی راحت تری از این لوازم را در پی دارد.Smart thinQ یکی از این قابلیت هاست که بیشتر لوازم خانگی ها به آن مجهز هستد.توسط فناوری Smart thinQ  می توانید که از راه دور و بدون هیچ محدودیت فاصله ای یخچال خودرا از طریق تلفن همراهتان کنترل کنید. اکنون قصد داریم در ای مقاله نحوه ی اتصال گوشی به یخچال های هوشمند که یکی از لوازم خانگی بزرگهستند و همچنین  نحوه ی استفاده از فناوری Smart thinQ را به صورت کامل توضیح دهیم.

Smart thinQ چیست؟

 

بی شک یکی از سوالاتی که اولین بار با شنیدن Smart thinQ به ذهنتان می رسد.این است که Smart thinQ چیست؟کاربرد Smart thinQ چیست و کارایی آن چگونه است؟

یکی از فناوری های که شرکت ال جی برای کنترل لوازم خانگی خود از جملهیخچال های ال جی به کار برده است فناوری Smart thinQ است.کنترل وسایل و لوازم خانگی شما از هر مکانی بدون محدودیت فاصله تنها با اتصال لوازم خانگی به اینترنت از طریق Smart thinQ امکان پذیر می باشد. همچنینSmart thinQ علاوه بر کنترل وسایل توانایی عیب یابی هوشمند لوازم خانگی را نیز دارد.

کاربرد فناوری Smart thinQ در یخچال های هوشمند

امروزه یخچال های هوشمند به فناوری Smart thinQ مجهز شده اند. اگر شما یخچال تان به Wifi خانه متصل نمایید و همچنین تلفن همراهتان را نیز به اینترنت متصل کنید،در نتیجه مودم خانه رابط بین گوشی و یخچال شما خواهد بود. این فناوری با استفاده از اتصال به اینترنت، امکان تنظیم دما، ارورهای روی دستگاه، عیب یابی هوشمند و کنترل میزان مصرف انرژی را ممکن می‌سازد.

برای استفاده از این فناوریی می توانید در گوشی های اندرویدی از برنامه ی Play Store ودر گوشی های iso از برنامه ی  App  store استفاده نمایید.

عیب‌یابی هوشمند

در زمانی که شما هر مشکلی با لوازم خانگی خود دارید، قابلیت عیب‌یابی هوشمند به شما در برطرف کردن فوری و مفید مشکلات کمک می‌کند. لوازم خانگی شما با انتشار اطلاعات صوتی می‌تواند با مرکز تماس ال‌جی از طریق تلفن ارتباط برقرار کند یا از طریق وای-فای به برنامه کاربردی گوشی هوشمند شما پیام می‌فرستد تا تشخیص و راهکارهای فوری و آسان ارائه شود.

روش های ورود به برنامه ی Smart thinQ در گوشی

۱٫ LG Account Login: می توانید یک حساب کاربری ال جی بسازید و توسط آن وارد برنامه شوید.

۲٫ شما می توانید با حساب کاربری خود نیز وارد برنامه FaceBook و Gmail شوید.

آموزش ورود به برنامه ی Smart thinQ از طریق LG Account Login

۱٫ ابتدا کلید start را فشار دهید.

۲٫ سپس گزینه Create Account را لمس کنید.

۳٫ کلیه شرایط استفاده از خدمات را تایید کنید.

۴٫ اطلاعات ثبت نام کاربر را جهت ورود به سایت خدمات را وارد کنید،سپس بعد از اتمام دکمه Done را فشار دهید.

۵٫  یک ایمیل تاییدیه جهت ثبت نام به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

۶٫ ایمیل تاییدیه را در Inbox خود پیدا کنید و گزینه confirm  را فشار دهید.

۷٫ مجددا برنامه را اجرا کرده و به سیستم وارد شوید.

آموزش ورود به برنامه smart thinQ از طریق Gmail

۱٫ گزینه استفاده از اکانت گوگل و یا فیس بوک را انتخاب کنید.

۲٫ اگر از قبل روی گوشی اکانت داشته باشید می‌توانید از آن استفاده نمایید، درغیر این صورت Gmail و پسورد خود را وارد نمایید.

۳٫  تاریخ تولد خود را به میلادی وارد نمایید.

۴٫ کلیه شرایط استفاده از خدمات را تائید کنید.

۵٫ یک ایمیل تاییدیه جهت ثبت نام به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

۶٫ ایمیل تاییدیه را در Inbox خود پیدا کرده و گزینه Confirm را فشار دهید.

۷٫ مجددا برنامه را اجرا کرده و به سیستم وارد شوید.

برای مشاهده تمامی محصولات و اطلاع از قیمت یخچال در انواع مختلف مانند یخچال فریزر دوقلو، یخچال بلا پایین، یخچال فریزر ساید بای ساید و … کلیک کنید.