موجودی ، قیمت به روز و صحیح و بر اساس تحویل درب فروشگاه میباشد. راه ارتباطی پیگیری تلفنی سفارش تا پایان اختلال و فیلترینگ شماره واتساپ 09927997274 می باشد از تماس بپرهیزید تنها در واتساپ یا پیام عادی بگذارید. وضعیت سفارش صورت گرفته را در پنل کاربری خود قسمت سفارش های من مشاهده نمائید. فروش تکی و ارسال پستی لوازم برقی نداریم. فروش ویژه همکاران خرید عمده با برنامه ارسالی معرفی شده از طرف فروشنده می باشد.

راهنمای خرید


شرایط خرید اقساطی در جاسک کالا

شرایط خرید اقساطی در جاسک کالا

قوانین و شرایط خرید اقساطی در جاسک کالاالف قوانین :1- قبل از اقدام به ثبت کد در بانک آینده و لندو برای خرید اقساطی از جاسک کالا باید از طریق پشتیبانان جاسک کالا استعلام دقیق از موجودی کالاهای مورد نظر و نحوه ارسال آنان گرفته شود.تبصره الف : حتما در استعلام لحاظ شود این کالا را برای خرید اقساطی میخواهم تبصره ب : اگر چنانچه روند استعلام مشتری دیر صورت بگیرد یا دیر اقدام کند کلیه عواقب نشی از موجودی و افزایش قیمت با خود مشتری می باشد.2- قیمت کالا قیمت روز ثبت سفارش می باشد و در خرید اقساطی بجز بهره وامی که بانک آینده از مشتری دریافت می کند. قیمت اقلام 3 درصد گران تر محاسبه می شوند.(بدلایل اینکه در تسویه با لندو حدود 2 درصد از اصل قیمت کسر میگردد و همچنین بابت تاخیر در تسویه با فروشگاه)

ارسال رایگان سفارشات پستی

ارسال رایگان سفارشات پستی

فروشگاه جاسک کالا جهت رفاه حال مشتریان خود تمامی سفارشات همکاری بالای 200میلیارد تومان را با سرویس پست پیشتاز رایگان ارسال می کند. همچنین برای خریداران عمده خود تمامی سفارش های بالای 200 عدد که فاکتور آن از 200میلیارد تومان بگذرد را که از طریق پست جمهوری اسلامی ایران ارسال میگردند بصورت رایگان ارسال میکند. همچنین برای مشتریان عادی در سبد خرید عادی با کم ترین هزینه پستی ارسال می گردد. ضمنا سرویس ارسال رایگان جاسک کالا برای تمامی تامین کنندگان طرف قرارداد با جاسک کالا قابل اجرا می باشد.

درباره‌ی نویسنده
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی واتساپ جاسک کالا

جهت سهولت و ارتباط موثر در امر پاسخگویی به شما مشتریان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی واتساپ،در کنار سایر پشتیبانی ها پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

می توانید هرگونه سوالی در خصوص محصولات،سفارش ها، پرداخت ها، پیگیری ها و... را از طریق واتساپ با ما در میان بگذارید.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید