موجودی ، قیمت به روز و صحیح و بر اساس تحویل درب فروشگاه میباشد. راه ارتباطی پیگیری تلفنی سفارش تا پایان اختلال و فیلترینگ شماره واتساپ 09927997274 می باشد از تماس بپرهیزید تنها در واتساپ یا پیام عادی بگذارید. وضعیت سفارش صورت گرفته را در پنل کاربری خود قسمت سفارش های من مشاهده نمائید. فروش تکی و ارسال پستی لوازم برقی نداریم. فروش ویژه همکاران خرید عمده با برنامه ارسالی معرفی شده از طرف فروشنده می باشد.

سرویس بازگشت کالا

لطفا قوانین هر سرویس را بطور دقیق مطالعه نمایید.

اطلاعیه : محصولات خوراکی و سوپرمارکتی شامل مهلت تست 10 روزه نمی باشند.

سرویس های بازگشت و تعویض کالا در جاسک کالا دو نوع می باشد :

یک - سرویس ضمانت مادام العمر اصالت کالاهای اصل و درجه یک جهت تعویض و بازگشت وجه ( برای اولین بار در ایران توسط جاسک کالا)

دو - سرویس 10 روز ضمانت بازگشت و تعویض (شامل کلیه کالاها)


الف) سرویس ضمانت مادام العمر اصالت کالاهای اصل و درجه یک جهت تعویض و بازگشت وجه:

منظور از سرویس ضمانت مادام العمر اصالت کالاهای اصل و درجه یک چیست؟

یعنی کالاهایی که با نام اصل و درجه یک به فروش می رسند تا هر زمانی که در دست مشتری می باشند اگر ثابت شود که خلاف واقع بیان شده و اصل نمی باشد (غیراصل باشند) فروشگاه تمامی وجه و هزینه مشتری را برگشت می دهد.

ضمانت مادام العمر اصالت کالا شامل چه کالاهایی میشود؟

- ضمانت مادام العمر  شامل کالاهای برند معتبر و اصلی می باشد که فروشگاه آنها را با نام اصلی یا درجه یک معرفی کرده است و  به خریدار اعلام می نمایند.

کدام برندها اصلی شامل تضمین اصالت مادام العمر اصالت کالا می باشند ؟

تمامی محصولات اصلی برندهای معتبر که در معرفی محصول بعنوان کالای اصل و درجه یک معرفی شده اند. مانند بوش اصل - پاناسونیک اصل - فیلیپس اصل - دلونگی اصل - کنوود اصل - افترون اصل - ورمونت - الجی - سامسونگ - کورس - عرشیا - یورولوکس - بیسمارک و...

ضمانت مادام العمر اصالت کالا  شامل چه مواردی میباشد؟

-شامل ضمانت معرفی و اصل بودن کالا از نظر برند و کیفیت که متعلق به شرکت اصلی برند می باشد.

چه مواردی ضمانت مادام العمر اصالت کالا را ابطال می کند؟

- خدشه دار کردن یا کندن برچسبها و هولوگرام محصول - تعویض قطعات کالا و دستکاری کردن محصول - اضافه نمودن و یا هر نوع تغییری در شکل محصول -  از بین بردن علائم روی کالا و روی قطعات کالا و همچنین علائم و لیبل های  روی کارتن خود محصول -

 

ب - 10 روز ضمانت بازگشت و تعویض (شامل کلیه ی کالاها) :

ضمانت 10 روزه بازگشت تعویض کالا شامل چه کالاهایی میشود؟

شامل کلیه ی کالاهای فروش رفته می باشد. البته کالاهای دارای سرویس خدمات در هر شهر در صورت داشتن مشکل و امکان رفع مشکل آن توسط نمایندگی خدمات ابتدا به نمایندگی خدمات مراجعه نمایند

استفاده از ضمانت 10 روز بازگشت، تعویض کالا شامل چه مواردی می باشد ؟

– اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.

چه مواردی ضمانت 10 روزه بازگشت تعویض کالا را ابطال می کند؟

-تعمیر کردن محصول - خدشه دار کردن یا کندن برچسبها و هولوگرام محصول - باز کردن پلمپ قطعات و پیچ و مهره های کالا و دستکاری کردن محصول - اضافه نمودن و یا هر نوع تغییری در شکل محصول - گم کردن یا از بین بردن کارتن خود محصول - استفاده از شدت برق ورودی  غیر تعریف شده محصول 

چه مواردی شامل ضمانت 10 روزه بازگشت تعویض کالا نمی باشد؟

- شکستگی، ضربه دیدگی و آب رفتگی محصول - استفاده از برق ورودی بالاتر از حد تعریف شده یا از برق نوسان دار در حین کار -  استفاده غیر اصولی از محصول - محصولات خوراکی و سوپر مارکتی

منظور از استفاده غیر اصولی از محصول در سرویس ضمانت 10روزه بازگشت تعویض کالا چیست؟

یعنی طبق دفترچه و توصیه های دفترچه و با شرایط تعریف شده و برای مواردی که بیان شده، محصول استفاده نشود(بعنوان مثال اگر درج شده برای مصرف خانگی میباشد، مصارف صنعتی آن غیر اصولی میباشد. یا اگر درج شده تا مدت مشخصی روشن باشد، بیشتر از آن غیر اصولی است. یا بعنوان مثال محصول خردکن ادویه باشد برای آسیاب کردن گوشت از آن استفاده شود و سایر موارد استفاده نامناسب از محصول...)

 تشخیص استفاده غیر اصولی از محصول و موارد ابطال ضمانت 10 روزه توسط چه کسانی و به چه صورتی انجام می گیرد؟

- توسط تیم فنی مجرب خدمات پس از فروش جاسک کالا و بررسی کارشناسانه با استفاده از دستگاههای روز بازدید فنی و خدمات تعمیرات کالاها

ضمانت 10 روزه برای محصولات اصلی گارانتی دار که نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش در کشور دارند به چه صورت می باشد؟

ابتدا توسط تیم خود تیم نمایندگی رسمی خدمات و تا مدت گارانتی انجام میشود. در صورتی که شرکت خدمات پس از فروش محصولات از آن سر باز بزند جاسک کالا بعنوان واسط رابط آنرا پیگیری و به حصول نتیجه می رساند.

سوال کلی : با توجه به سوءاستفاده برخی از مشتری نماها از قوانین بازگشت کالا و تغییر کالای مشکل دار خود با کالای خریداری شده از فروشگاه آنلاین چه راهکاری در اثبات کالای فروش رفته با عودت داده شده وجود دارد؟

ضمن احترام به مشتریان واقعی، برای این منظور تیم فنی جاسک کالا با استفاده از حکاکی رمزینه های لیزری بر روی محصولات و پیچ محصولات و همچنین مهرهای حکاکی شده خاصی که در قسمتی از محصولات درج میگردند امکان تشخیص محصول فروش رفته با محصول مرجوعی را با استفاده از بازدید ظاهری و دستگاه های پیشرفته و تکنولوژِی هوش مصنوعی امکان پذیر می کند.


نکته یک) وجود مغایرت محصول سفارش داده شده، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش جاسک کالا از طریق تلفن،اپراتورهای آنلاین اطلاع داده شود تا راهنمایی های لازم صورت بگیرد.

نکته دو) از انجایی که مرسوله ها بیمه هستند برای اطمینان از سلامت فیزیکی کالا در حین ارسال چه در سرویس پرداخت آنلاین و سرویس پرداخت در محل بهتر است  در حضور مامور پست باز و بررسی گردند. در غیر اینصورت پست ممکن است مسولیتی در قبال کالای شکسته یا ضربه دیده نپذیرد.

نکته سه) در صورت تغییر سلیقه مشتری باید قبل از استفاده و تغییر حالت اولیه محصول و بسته بندی آن این مورد را با اپراتورها در میان بگذارد و کالا را عودت بدهید.

نکته چهار) درصورت عودت به هر یک از دلایل:شامل مشکل فنی، ارسال اشتباه، تغییر سلیقه و... ضمن قرارگرفتن در حالت اولیه مسولیت سلامت فیزیکی کالا تا تحویل به انبار بر عهده ی خریدار می باشد.


لطفاً توجه داشته باشید :

باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال، فریزر، آبسردکن، مایکروویو و نظیر آن) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرید. در غیر  این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

محصولاتی که در قالب فروش عمده به فروش میرسند شامل ضمانت بازگشت و تعویض کالا نمی باشند اما دارای سرویس اصالت مادام العمر می باشند .

قوانین و شرایط عمومی بازگشت کالا :

–          لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان  مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

–          استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکانپذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به جاسک کالا بازگردانده شود.

–          برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

–          این سرویس اشکال‏‏های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا و یا در مسیر مرجوعی کالا به هر دلیلی ایجاد شود، را شامل نمی‏‏ شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می شود.

–          اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت زیادی داشته باشد. مغایرت جزیی مانند تفاوت قسمتی از رنگ محصول یا تفاوت همان رنگ در عکس با خود محصول بطور واقعی شامل نمیشود.(بعنوان مثال رنگ محصول سبز باشد اما در عکس تا حدودی روشن یا تیره می باشد. اما خود محصول سبز می باشد. که این بدلیل کیفیت ویرایش ها می باشد. و یا محصولی رنگ سبز باشد و در قسمت از محصول کمی رنگ نارنجی هم باشد،اما محصول فرستاده شده سبز و بجای نارنجی معمولی آن قسمت کم مثلا نارنجی روشن باشد.)

–          اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

–          عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزئیات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.

–         در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

–          در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکانپذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه اینترنتی جاسک کالا بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

–          اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.

–          آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی ناشی از حمل با توجه به اینکه تمامی مرسوله ها دارای بیمه شکستنی می باشد بر عهده شرکت پستی میباشد و جهت این امر باید در حضور مامور پست آن را بررسی و تحویل بگیرید. در صورت تحویل بدون بررسی باید و وجود مشکل آسیب دیدگی  طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش جاسک کالا از طریق تلفن، ایمیل،پیام،تیکت یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود. (جاسک کالا درصورت تحویل بدون بررسی مسولیتی در قبال خسارت وارده ندارد و در جهت همکاری با مشتریان بعنوان رابط با شرکت پستی موضوع را بررسی نموده و به اطلاع مشتری می رساند.)

–          لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکانپذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به جاسک کالا بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

–          اگر مشتری از خرید خود منصرف شود از قبل ارسال و نهایتا تا روز تحویل کالا فرصت اعلام انصراف را دارد بعد از آن حق هیچ استردادی را ندارد .

–          توجه بند ۱:  انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می گیرد که باز نشده باشد و پس از تحویل از اداره پست بدون باز کردن جعبه محصول دوباره بازگردانده شود، هرگونه دخل و تصرف، باز کردن بسته بندی اولیه، پلمب، برچسبها و حتی نایلون ، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.

–         توجه بند ۲: از آنجا که جاسک کالا یک وبسایت فروش آنلاین است، حق استرداد کالا طبق شرایط صرفا متعلق به مشتری یا همان مصرف کننده است ( سفارش یک کالا به تعداد، مغایر با هدف مصرف خریدار است و شامل حق استرداد نمی شود).

–          اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏تر به واحد پیگیری سفارشات جاسک کالا اطلاع داده شود.

–          با استناد به “توجه بند ۱” در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکانپذیر است که کالا باز نشده باشد، در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد، و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنین اگر کالا به همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است. لازم به ذکر است کالاهایی که به دلیل ماهیت خاص یا استفاده شخصی و با توجه به لزوم رعایت مسایل بهداشتی نمی توانند باز پس داده  شوند، از شمول این بند خارج هستند.

–         لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

–         همچنین در صورت انصراف از خرید، هزینه ارسال کالا در هر دوبار هم در زمان ارسال هم در زمان بازگشت کالا به عهده مشتری خواهد بود

–          اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد.

–         با توجه به اینکه تمامی کالاهای ارسالی جاسک کالا دارای بیمه مرسوله شکستنی می باشند باید به هنگام تحویل آنرا بررسی و در صورت مشکل از تحویل آن امتناع بورزد.

–         با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏ های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و جاسک کالا تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‏ کند.

–          لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکانپذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به جاسک کالا بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

–          کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش جاسک کالا ارسال شود.

–          در صورتی که آسیب‏، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می ‏تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به جاسک کالا بازگردانده شود.

توجه :

پس از بررسی کالا های مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و یا بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می شود. در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مذبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد جاسک کالا در واحد خدمات پس از فروش باقی می ماند و با انقضای این مهلت جاسک کالا در قبال کالا و زیان های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچگونه مسولیتی نخواهد داشت


کالا را چطور ارسال کنید؟

- لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
- از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش جاسک کالا جداً، خودداری کنید.
- برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه، بند و قطعات بسته بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.
- برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه ای بنویسید.)
-درصورت ارسال با پست پیشتاز، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و به آدرس Info@jaskkala.com ایمیل کنید.
- اگر کالا دارای رمز عبور (Password)، آی دی، اپل آی دی (id)یا الگو (pattern) است، لازم است توسط مشتری برداشته شود، تا کارشناسان جاسک کالا امکان تست آن را داشته باشند.

برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز و برای کالاهای شکستنی با بیمه مرسوله شکستنی را اقدام کنید تا درصورت خسارت احتمالی در مسیر برگشت آن را راحت تر دریافت نمائید. در صورتی که برخی از شهرها پست پیشتاز را نمی پذیرند، از تیپاکس و باربری اقدام نمائید و رسید پستی را برای ما ارسال کنید.

- اگر کالا در مسیر مرجوعی دچار مشکل گردد دریافت خسارت از شرکت پستی بر عهده ی خود فرستنده می باشد و فروشگاه هیچ نقشی ندارد

- برای ارسال با هر شرکتی ابتدا ضوابط و شرایط شرکت پستی ارسالی را بررسی و سپس اقدام به ارسال کالای خود نمائید.

هزینه ارسال در زمان مهلت بازگشت چطور محاسبه خواهد شد؟

- اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش جاسک کالا برسد، هزینه های ارسال به عهده جاسک کالا است.
- برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، تصویری رسید را به آدرس Info@jaskkala.com ارسال فرمایید.
- در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان جاسک کالا، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.در این موارد فقط هزینه خود کالا پرداخت میگردد و هزینه ارسال پستی که پرداخت شده در فاکتور لحاظ نمی گردد.(یعنی اگر مشتری بابت محصولی در زمان ثبت سفارش یک میلیون بابت قیمت محصول و 20 هزار بابت هزینه ارسال محصول داده است فقط یک میلیون قیمت محصول پرداخت می گردد.)

چطور درخواست خود را جهت مرجوعی کالا به شما اطلاع دهم؟
از طریق یکی از روشهای زیر، درخواست خود را اطلاع دهید:
-  وارد سایت شویید و در قسمت پشتیبانی تیکت بزنید یا از طریق پشتیبان آنلاین(در صورتی که پشتیبانان آنلاین باشند)، درخواست خود را ثبت کنید.

-  یا پیام خود را در صفحه  "تماس با ما"  با انتخاب موضوع خدمات پس از فروش، ارسال کنید. و در صورت لزوم از طریق شماره تلفن های اعلامی درساعت های مشخص شده تماس گرفته شود.(بهترین ، سریع ترین و مستندترین رویه اعلام از طریق تیکت پشتیبانی در صفحه کاربری مشتریان یا پیام گذاشتن می باشد.)

لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی واتساپ جاسک کالا

جهت سهولت و ارتباط موثر در امر پاسخگویی به شما مشتریان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی واتساپ،در کنار سایر پشتیبانی ها پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

می توانید هرگونه سوالی در خصوص محصولات،سفارش ها، پرداخت ها، پیگیری ها و... را از طریق واتساپ با ما در میان بگذارید.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید