اطلاعیه ** بعلت شرایط اضطراری کشور و به منظور جلوگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا از طرف مراجع ذی ربط محدودیت هایی در سراسر کشور اعمال شده است که باعث شده سفارشات ثبت شده از تاریخ 14فروردین به بعد در زمان طولانی تری نسبت به قبل بدست مشتریان برسند. ** قیمت تمامی محصولات صحیح و به روز می باشد. سیستم پرداخت در محل فعال، ارسال سفارشات پستی بالای دویست هزارتومان رایگان و زیر دویست هزار فقط با هزینه پستی 10هزارتومان ارسال می گردند. 

ثبت کاربری

ثبت کاربری به دو روش زیر انجام می گیرد

یک - در حالت عادی بدون ثبت سفارش

دو -  به هنگام ثبت سفارش ( در قسمت ثبت سفارش توضیحات آن داده شده است)


مراحل ثبت کاربری بدون ثبت سفارش:

1- بعد از وارد شدن به سایت در سمت چپ تصویر در بالای صفحه دو گزینه بنام ورود و ثبت نام وجود دارد که با زدن بر روی گزینه ثبت نام وارد مرحله بعد می شوید.


2- پس از انتخاب گزینه ثبت نام صفحه زیر برای شما باز می گردد که باید اطلاعات خواسته شده را وارد نمائید. بر روی آگاهی از حریم خصوصی و شرایط و قوانین تیک زده(توصیه می شود صفحات مورد نظر جهت آگاهی مطالعه شود) و در آخر بر روی گزینه ثبت نام کلیک نمائید تا ثبت کاربری شما با موفقیت انجام گیرد.

(نکته: هرجا که کلمه ی اختیاری نوشته شده است الزامی برای نوشتن اطلاعات نمی باشد در بقیه موارد اجباری می باشد.)


3- پس از انجام مراحل تصاویر بالا و زدن گزینه ثبت نام، نام شما در بالای صفحه قسمت چپ تصویر به نمایش در می آید(مانند تصویر پائین) و ثبت نام شما با موفقیت انجام گرفته است.لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی واتساپ جاسک کالا

جهت سهولت و ارتباط موثر در امر پاسخگویی به شما مشتریان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی واتساپ،در کنار سایر پشتیبانی ها پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

می توانید هرگونه سوالی در خصوص محصولات،سفارش ها، پرداخت ها، پیگیری ها و... را از طریق واتساپ با ما در میان بگذارید.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید