**قیمت ها به روز و صحیح میباشد. برای بررسی و پیگیری سفارش صورت گرفته از طریق پنل کاربری خود قسمت پشتیبانی با انتخاب گزینه درخواست جدید یا از طریق واتساپ 09220288781 و اپراتورهای آنلاین با اعلام کد سفارش پیگیری نمائید. جهت راهنمایی برای سفارش جدید با شماره واتساپ 09217195013 یا پشتیبانان آنلاین در ارتباط باشید. جهت پیگیری مرسوله های ارسال شده با کد رهگیری پستی از سایت پست رهگیری نمائید.**

ثبت کاربری

ثبت کاربری به دو روش زیر انجام می گیرد

یک - در حالت عادی بدون ثبت سفارش

دو -  به هنگام ثبت سفارش ( در قسمت ثبت سفارش توضیحات آن داده شده است)


مراحل ثبت کاربری بدون ثبت سفارش:

1- بعد از وارد شدن به سایت در سمت چپ تصویر در بالای صفحه دو گزینه بنام ورود و ثبت نام وجود دارد که با زدن بر روی گزینه ثبت نام وارد مرحله بعد می شوید.


2- پس از انتخاب گزینه ثبت نام صفحه زیر برای شما باز می گردد که باید اطلاعات خواسته شده را وارد نمائید. بر روی آگاهی از حریم خصوصی و شرایط و قوانین تیک زده(توصیه می شود صفحات مورد نظر جهت آگاهی مطالعه شود) و در آخر بر روی گزینه ثبت نام کلیک نمائید تا ثبت کاربری شما با موفقیت انجام گیرد.

(نکته: هرجا که کلمه ی اختیاری نوشته شده است الزامی برای نوشتن اطلاعات نمی باشد در بقیه موارد اجباری می باشد.)


3- پس از انجام مراحل تصاویر بالا و زدن گزینه ثبت نام، نام شما در بالای صفحه قسمت چپ تصویر به نمایش در می آید(مانند تصویر پائین) و ثبت نام شما با موفقیت انجام گرفته است.لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی واتساپ جاسک کالا

جهت سهولت و ارتباط موثر در امر پاسخگویی به شما مشتریان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی واتساپ،در کنار سایر پشتیبانی ها پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

می توانید هرگونه سوالی در خصوص محصولات،سفارش ها، پرداخت ها، پیگیری ها و... را از طریق واتساپ با ما در میان بگذارید.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید