**قیمت ها به روز و صحیح میباشد. برای بررسی و پیگیری سفارش صورت گرفته از طریق پنل کاربری خود قسمت پشتیبانی با انتخاب گزینه درخواست جدید یا از طریق واتساپ 09220288781 و اپراتورهای آنلاین با اعلام کد سفارش پیگیری نمائید. جهت راهنمایی برای سفارش جدید با شماره واتساپ 09217195013 یا پشتیبانان آنلاین در ارتباط باشید. جهت پیگیری مرسوله های ارسال شده با کد رهگیری پستی از سایت پست رهگیری نمائید.**

قوانین و رویه های ارسال کالا

قوانین ارسال:

قبل از مطالعه قوانین ارسال ذکر این نکته ضروری می باشد که از مقایسه کردن ارسال از تهران یا شهرهای مرکزی بپرهیزید زیرا ارسال از تهران و شهرهای مرکزی بصورت روزانه و بدون محدودیت و حتی از تهران هر روزه هوایی به تمامی نقاط کشور انجام می گردد. اما در شهرهای مرزی علی الخصوص مناطق جنوب این چنین فرصت هایی وجود ندارد و ارسالها بطور طبیعی دیرتر می باشد.

1- هموطنان و مشتریان عزیز بدلیل محدودیت ارسال روزانه لوازم خارجی و علی الخصوص لوازم برقی خارجی در نوارمرزی و مناطق آزاد هرمزگان و همچنین دریافت تائیدیه های لازم پس از تحویل به انبارداری پست از مراجع ذیصلاح برای ارسال قانونی کالا و زمان بر بودن این مراحل از تاکید و الزام بر ارسال سریع کالا بپرهیزید چون برای این مورد از دست فروشندگان و فروشگاه هیچ کاری بر نمی آید، هر چند فروشگاه مایل است که ارسالهای خود را در سریعترین زمان ممکن انجام دهد، اما بدلیل قوانین موجود این امکان وجود ندارد.

تبصره الف : طبق توضیحات بند یک (بالا) معمولا 7 روز کاری جهت پردازش و ارسال کالا از پست زمان لازم است.

تبصره ب : اگر محصول فروشنده ای دریافت تائیدیه های لازم از مراجع ذیصلاح را کسب نکند وجه مشتری بحسابش عودت داده میشود یا با اختیار مشتری همچنان در صف ارسال بعدی قرار می گیرد.

2- پرداختی های آنلاین در زمان پردازش و ارسال در اولویت قرار میگیرند.

3- محاسبه هزینه ارسال با سیستم پست و بر اساس بعد مسافت وزن و حجم میباشد. که در فاکتور نهایی شاید این مبالغ اندکی تغییر داشته باشند

4- سیستم پرداخت در محل از طریق ارسال از اداره پست ایران و باربری یا پیک شخصی برای فروشگاه جاسک کالا فعال می باشد.

5- پرداخت در محل زمانی ارسال میگردد که بیعانه واریز گردد.

6- ارسال های پرداخت در محل چون از یک منطقه پستی میباشد زمان پردازش آن دیرتر میباشد.

7- تمامی ارسال‌های پستی از طریق پست پیشتاز صورت میگرد.

8- جهت اطلاع مشتربان بیان می شود که کدرهگیری مرسوله ارسالی بصورت پیامکی بعد از دریافت تائیدیه مرکز مبادلات پست به شماره تلفن معرفی شده شما و در پنل کاربری تان ارسال می گردد مگر اینکه سیستم دریافت پیامک های خدماتی تان غیرفعال باشد.

9- ممکن است شما سفارش چند محصول را بدهید که هر کدام در انبارهای متفاوتی  و در محدوده های پستی متفاوت باشند یا بر اساس وزن و حجم نمیشود در یک جعبه آنها را فرستاد در این موارد هر کدام بطور جداگانه و یا با برنامه های ارسال متفاوت برای شما ارسال می گردد.

10- اگر مشتری چند ساعت بعد از ثبت سفارش دقیق و طبق قوانین، ازپنل کاربری خود در قسمت وضعیت سفارش وضعیت انجام شد را ببیند یعنی سفارش تکمیل و پردازش صورت گرفته و محصول به انبار طرف قرارداد جهت نوبت گیری ارسال از پست تحویل شده است و تا روز تاییدیه مرکز مبادلات جهت ارسال و خروج محصول از استان و دریافت کد رهگیری آن باید منتظر بماند.

11- اگر سفارش در وضعیت در حال پیگیری باشد یعنی تا هنوز پردازش و تحویل آن به انبارداری جهت نوبت گیری ارسال از پست صورت نگرفته است.

12- اگر سفارش در وضعیت، تا هنوز بررسی نشده است باشد. به منزله ی عدم ثبت صحیح و طبق قوانین سفارش میباشد و تا زمانی که طبق اصول ثبت نگردد ترتیب اثر داده نمی شود. (علی الخصوص برای پرداخت در محل)  

جهت اطلاع:

انبارهای اصلی ارسال جاسک کالا در جاسک - بندرعباس - قشم - و برخی بعنوان انبار کوچک و فرعی در چند نقطه دیگر کشور می باشند که از هر انبار با تاییدیه واحد پردازش جاسک کالا سفارشات ارسال می گردند.

روش های ارسال کالا: در فروشگاه جاسک کالا بر اساس نوع و اندازه محصول به چند روش زیر می باشد .

یک . لوازم خانگی بزرگ و ابزارآلاتی و اداری بزرگ با پیک شخصی یا باربری

دو. سایر محصولات بر اساس اولویت ابتدا با پست یا در صورت لزوم و با انتخاب مشتری با سایر روش ها ارسال می گردند

پست پیشتاز

محصولات کوچک از طریق پست ارسال می شود و قبل از ارسال کامل تست شده و از لحاظ بدنه و کارکرد چک می شود بعد از این که محصول به مقصد رسید مشتری موظف می باشد آن را کاملا تست کند و اگر مشکلی داشت تا 24 ساعت پس از تحویل آن را به فروشگاه از طریق شمارهای درج شده در فرم تماس با ما به فروشگاه اطلاع دهد تا عیب برطرف شود یا در صورت لزوم با هماهنگی فروشگاه تعویض شود .

این روش ارسال برای کالاهای کوچک استفاده می شود. برای کالاهایی از قبیل تلویزیون، کولر گازی، سینمای خانگی و... امکان ارسال از این روش مقدور نمی باشد.

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی با پست پیشتاز بعد از تاییدیه ارسال توسط پست و دریافت پیامک تائیدیه و پیگیری مرسوله، بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد دارد که حداقل بین 3 تا 7 روز کاری  می باشد.(البته تحویل به انبار طرف قرارداد جهت نوبت گیری ارسال از پست در همان روز کاری یا یک روز کاری بعد سفارش انجام میشود. اما کد رهگیری پست بدلیل اینکه خروج و ارسال لوازم خارجی با محدودیت و دریافت تائیدیه از مراجع ذیصلاح صورت می گیرد بعد از فرا رسیدن نوبت ارسال و تائیدیه توسط مرکز مبادلات پست بطور سیستمی برای شما ارسال و در پنل کاربری ثبت میگردد.)

توجه داشته باشید هزینه پست در برخی محصولات بر عهده مشتری می باشد و هزینه ارسال هر چقدر که باشد سایت در هنگام ثبت سفارش بر اساس وزن محصول آن را محاسبه کرده و به قیمت محصول اضافه می کند .

درصورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق پست هستید، می توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر رهگیری کنید .

http://itemtracking.post.ir


سفارشات باربری

 برای کلیه سفارشات باربری « باربری باید توسط مشتری از باربری های نزدیک به محل سکونتش معرفی شود » هزینه حمل به صورت بیعانه پیش پرداخت و قیمت خود کالا را در هنگام رسیدن پیک و کالا تحویل به باربری پرداخت خواهد شد « اگر زمان پرداخت از نیم ساعت بیشتر شود کالا برگشت خواهد خورد ؛ پس پیشنهاد می شود لطفا پول را در صورت امکان از قبل بپردازید »

کالاهای سنگین شامل ; _ یخچال فریزر _ ساید بای ساید _ اجاق گاز _ ماشین ظرفشویی _ ماشین لباسشویی _ کولر آبی _ کولر گازی _ تلویزیون و..... تنها با باربری یا پیک شخصی ارسال می شوند و شامل پرداخت در محل می شوند.

به نکات زیر توجه نمایید:

۱- بدلیل طولانی بودن مسیر یا (نبودن پیک ها بدلیل حمل کالاهای مشتریان) در برخی کالاها از روش ارسال با باربری استفاده می‌شود. و به آن خاطر که پیک در محل شما حاضر نمی‌شود، کل مبلغ سفارش به علاوه هزینه ارسال کالا تا باربری از شما اخذ میگردد. البته توجه نمایید امکان اخذ بیعانه نیز وجود دارد. بصورتی که بیعانه دریافت می‌گردد سپس کالا به باربری ارسال می‌گردد و در زمان بارنامه شدن کالا، الباقی مبلغ سفارش اخذ می شود.

نکته: مشتری باید از وجود باربری در شهر و منطقه خود آگاه باشد و باربری مقصد را اعلام نماید.

۲- هزینه ارسال کالا از مبدا تا شهر مشتری به هنگام پیک و باربری ( مقصد ) پس کرایه خواهد شد.(پرداخت هزینه ارسال هنگام تحویل مرسوله) 

در هنگام ارسال کالا با باربری هزینه تا باربری مقصد محاسبه شده و حمل بار تا باربری مقصد بر عهده ی شرکت باربری مبدا می باشد و از باربری مقصد تا محل مورد نظر مشتری، بر عهده ی خود مشتری می باشد.

۴- کالا صحیح و سلامت به پست و تیپاکس تحویل داده می‌شوند و تا محل شما توسط پست و تیپاکس بیمه خواهد شد. لذا از تحویل گرفتن کالاهای خراب اجتناب نمایید.

پیک شخصی

 ارسال لوازم خانگی بزرگ از طریق پیک شخصی در جاسک کالا شامل چند مرحله می باشد :

مرحله اول - دریافت کالا از انبار فروشگاه یا تامین کنندگان: پس از ثبت سفارش توسط شما و پرداخت بیعانه ، کالای شما از انبار فروشگاه یا تامین کنندگان به محل های تست فروشگاه در هر یک از محل های پردازش آورده خواهد شد.

مرحله دوم – تست کالا : بدلیل آنکه اکثر کالاهای موجود در فروشگاه جاسک کالا برقی می باشند. قبل از ارسال کالا صحت و سلامت کالا مورد بررسی قرار می گیرد . به این ترتیب که سفارش شما (بطور مثال یخچال ساید بای ساید) از کارتن خارج میشود. به برق متصل می‌شود سپس دستگاه روشن و تصویر، صدا و حتی پیکسل دستگاه نیز بررسی می‌شود.

مرحله سوم - تحویل کالا به پیک : در مرحله تست کالا، شخصی که قرار است کالا را به شما تحویل دهد (پیک) نیز حضور دارد. پس از تأیید سلامت کالا، سفارش شما مجدداً بسته بندی و تحویل پیک می شود. پیک نیز مبلغ سفارش را ضمانت می کند . (پیک کل مبلغ فاکتور را در محل فروشگاه پرداخت می نماید)

مرحله چهارم – حرکت به سمت شهر مقصد: پس از تکمیل مراحل بالا و تحویل کالا به پیک ، ایشان به سمت آدرس شما حرکت خود را آغاز می کند.

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 12 تا 72 ساعت است.

مرحله پنجم – تحویل کالا به مشتری: پس از آنکه پیک، کالا را به دست مشتری می‌رساند موظف است که صحت و سلامت کالا را به تأیید مشتری برساند.سپس مبلغ باقی‌مانده فاکتور را اخذ مینماید.

توجه داشته باشید، پیک فروشگاه وظیفه ای در قبال نصب و راه اندازی دستگاه و لوازم جانبی آن ندارد.

تذکر : در صورتی که محصول مشکل داشته باشد مشتری نباید محصول را تحویل بگیرد و هیچ پولی پرداخت کند .

اگر محصول مشکل داشته باشد محصول دوباره توسط پیک به فروشگاه برمی گردد و به جای آن یکی دیگر ارسال می گردد و مشتری هیچ ضرری نمی کند .

مرحله ششم – کالاهای دارای کارت گارانتی: در رابطه با کالا هایی که دارای گارانتی می‌باشند و نیاز به نصب دارند. کارت گارانتی را از کارتن محصول خارج نمایید و با شماره نمایندگی شهر خود تماس بگیرید. توجه نمایید دستگاه شما باید توسط کارشناسان مورد تأیید شرکت گارانتی نصب گردد و کارت گارانتی کالا توسط این شخص مهر و امضا شود تا اعتبار پیدا کند. لذا از نصب خودسرانه دوری کنید.

به نکات زیر توجه نمایید:

۱- پیک تنها کالا را برای شما تست می نماید و نصب و راه اندازی کالا بر عهده ایشان نمی باشد.

۲- از پرداخت انعام و شیرینی به پیک اجتناب کنید.

۳- امکان تست برخی کالاها همچون کولر گازی تا قبل از نصب مقدور نمی باشد برای همین در زمان تحویل کالا سلامت فیزیکی آن را بدقت بررسی نماید.

۴- برای نصب کالاهای دارای کارت گارانتی هزینه ایاب و ذهاب توسط شرکت گارانتی کننده اخذ خواهد شد.


نکته : در برخی زمان ها با توجه به شرایطی شاید ارسال و دریافت کالا دیرتر صورت میگیرد اگر این اشکالات از طرف شرکت های پستی مانند اداره پست ، تیپاکس ،باربری و... باشد. مسولیتش از دست ما خارج است و تمامی این موارد به آنها مربوط می شود.

همچنین اگر در مواردی تامین کنندگان ما در تامین کالا دیر کنند به اطلاع مشتریان رسانده می شود. 

لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی واتساپ جاسک کالا

جهت سهولت و ارتباط موثر در امر پاسخگویی به شما مشتریان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی واتساپ،در کنار سایر پشتیبانی ها پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

می توانید هرگونه سوالی در خصوص محصولات،سفارش ها، پرداخت ها، پیگیری ها و... را از طریق واتساپ با ما در میان بگذارید.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید