موجودی ، قیمت به روز و صحیح و بر اساس تحویل درب فروشگاه میباشد. راه ارتباطی پیگیری تلفنی سفارش تا پایان اختلال و فیلترینگ شماره واتساپ 09927997274 می باشد از تماس بپرهیزید تنها در واتساپ یا پیام عادی بگذارید. وضعیت سفارش صورت گرفته را در پنل کاربری خود قسمت سفارش های من مشاهده نمائید. فروش تکی و ارسال پستی لوازم برقی نداریم. فروش ویژه همکاران خرید عمده با برنامه ارسالی معرفی شده از طرف فروشنده می باشد.

راهنما واریز بیعانه پرداخت در محل

سرویس پرداخت در محل بدلیل فروش عمده تا اطلاع ثانوی لغو می باشد.

نکته اول) برای واریز بیعانه باید قبلش حتما ثبت سفارش با انتخاب گزینه پرداخت در محل و ثبت درخواست آن بطور کامل انجام داده باشید. و سپس در قسمت بعد گزینه واریز بیعانه برای پرداخت در محل را انتخاب کنید. 

نکته دوم) بیعانه در واقع همان 5 درصد افزایش قیمت بخاطر استفاده از سیستم پرداخت در محل می باشد.

مبلغ بیعانه سفارش پرداخت در محل بر اساس مبلغ فاکتور سفارس در جدول زیر مشخص شده که میتوانید آن را به سه روش پرداخت نمایید. ( در روش اول و دوم خودتان بصورت آنلاین یا واریز به کارت،حساب انجام می دهید در روش سوم عکس فیش واریزی را به پشتیبانی آنلاین یا شماره های واتساپ فروشگاه ارسال می کنید تا بررسی و ثبت گردد.) هر سه روش بطور کامل در پایین توضیح داده شده اند.

جدول مبلغ تعیین بیعانه بر اساس مبلغ فاکتور به تومان

از مبلغ سفارش
تا مبلغ سفارش
میزان بیعانه پرداختی
از سفارش بیست هزار
تا صدهزارتومان
بیعانه 5هزارتومان
از سفارش صد و یک هزار
تا دویست هزارتومان
بیعانه 10 هزارتومان
از سفارش دویست و یک هزار
تا پانصدهزارتومان
بیعانه 25 هزارتومان
از سفارش پانصد و یک هزار
تا هشتصدهزارتومان
بیعانه 35 هزارتومان
از سفارش هشتصد و یک هزار
تا یک میلیون تومان
بیعانه 50 هزارتومان
از سفارش بالای یک میلیون تومان
تا دو میلیون تومان
بیعانه 100 هزارتومان
از سفارش بالای دو میلیون تومان
تا سه میلیون تومان
بیعانه 150 هزارتومان
از سفارش بالای سه میلیون تومان
تا هشت میلیون تومان
بیعانه 200 هزار تومان
برای محصولات سنگین (مانند کولر ،یخچال، ظرفشویی، لباسشویی و تلویزیون) که با باربری و یا پیک فروشگاهی ارسال میشوند بر اساس مبلغ فاکتور  10 درصد از مبلغ فاکتور بعنوان بیعانه که حداقل آن یک میلیون تومان می باشد لحاظ می گردد.


روشهای  - پرداخت بیعانه سفارش پرداخت در محل

روش اول - واریز آنلاین به هنگام ثبت سفارش

1- پس از انتخاب گزینه پرداخت در محل و ثبت درخواست سفارشتان، صفحه ای برای شما باز می گردد که بر روی واریز بیعانه برای پرداخت در محل کلیک نمائید.


2- پس از کلیک بر روی واریز بیعانه برای پرداخت در محل صفحه ای به مانند زیر برای شما باز می گردد که در قسمت نام و نام خانوادگی خریدار، نام کاربر سفارش دهنده را بنویسید و در قسمت کد پیگیری سفارش کد سفارش تان را درج نمائید، قسمت توضیحات اختیاری می باشد. در قسمت مبلغ ، مبلغ را بر اساس جدول همان صفحه وارد نمایید و در قسمت درگاه پرداخت، یکی از درگاه های بانکی را انتخاب کنید سپس ارسال را بزنید تا به درگاه پرداخت آنلاین متصل بشوید و واریز بیعانه را راحت و آنلاین انجام دهید.

روش اول روشی بسیار آسان می باشد.


روش دوم واریز بیعانه از طریق ورود به پنل کاربری :

1- اگر ثبت سفارش کرده اید اما بجای واریز بیعانه برای پرداخت در محل، وارد صفحه پیگیری سفارش شده اید (یا اگر از سایت خارج شده اید و دوباره وارد سایت شده اید جهت ورود دوباره باید بر روی نام خود یا بر روی گزینه ورود در بالای سایت سمت چپ کلیک کنید. و سپس به پنل کاربری خود بروید.(پس از خروج از پنل جهت ورود دوباره به سایت نام کاربری و رمز عبور الزامیست)

2- از قسمت سفارش ها بر روی کد سفارش مورد نظر کلیک نمائید.


3- پس از کلیک بر روی سفارش مورد نظرتان صفحه ای به مانند تصویر زیر نمایش داده می شود ابتدا روی گزینه پرداخت صورتحساب کلیک و سپس گزینه پرداخت الکترونیک را انتخاب نمائید.

 پس از انتخاب پرداخت الکترونیک صفحه ای به مانند تصویر زیر نمایش داده می شود که در قسمت مبلغ پرداخت، مبلغ را به مبلغ موردنظر بیعانه (بر اساس جدول بالای صفحه) تغییر دهید. سپس درگاه پرداخت را انتخاب نمائید و در قسمت توضیحات می توانید جمله پرداخت بیعانه سفارش پرداخت در محل را بنویسید و در آخر روی گزینه شروع پرداخت کلیک نمائید.


 ب- پس از کلیک بر روی شروع پرداخت به درگاه پرداخت مورد نظر منتقل می شوید و می توانید مبلغ بیعانه را بصورت آنلاین پرداخت نمائید. و پس از پرداخت موفق آنلاین، واریز شما بصورت خودکار در سیستم پرداخت و قسمت کاربری شما ثبت می شود.


روش سوم - پرداخت از طریق شماره کارت و ارسال عکس فیش واریزی به پشتیبانان آنلاین یا شماره های واتساپ فروشگاه

پس از ثبت سفارش پرداخت در محل :

الف. مبلغ بیعانه را (بر اساس جدول بالایی) به شماره کارت : 6104337431311537 بانک ملت بنام عبدالجلیل زارعی یا به شماره حساب : 8824753193 بانک ملت بنام عبدالجلیل زارعی واریز نمائید و عکس آن را به پشتیبانان واتساپ بفرستید.

ب. عکس فیش واریزی را به پشتیبانی آنلاین یا یکی از شماره های واتساپ فروشگاه ( 09220288781 ــ 09217195013 ) ارسال نمایید.

 ج. پس از ارسال عکس فیش، فیش مربوطه جهت بررسی و ثبت واریز بیعانه شما در اختیار واحد امورمالی فروشگاه قرار گرفته می شود که پس از ثبت سفارش شما در اختیار واحد پردازش قرار می گیرد.

توجه نمایید که پس از واریز و ثبت بیعانه به یکی از سه روش زیر سفارش شما به واحد پردازش ارجاع داده می شود.

 

لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی واتساپ جاسک کالا

جهت سهولت و ارتباط موثر در امر پاسخگویی به شما مشتریان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی واتساپ،در کنار سایر پشتیبانی ها پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

می توانید هرگونه سوالی در خصوص محصولات،سفارش ها، پرداخت ها، پیگیری ها و... را از طریق واتساپ با ما در میان بگذارید.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید