قیمت تمامی محصولات در سایت صحیح و به روز، سیستم پرداخت در محل فعال میباشد. هر گونه ابهامی را از پشتیبانان آنلاین سایت بپرسید و یا از روش های ارتباطی در قسمت تماس با ما استفاده نمائید. جهت پیگیری سفارش از طریق پنل کاربری خود با انتخاب گزینه سفارش ها اقدام نمائید.

اطلاعیه

راهنما واریز بیعانه پرداخت در محل

جهت واریز بیعانه سفارش پرداخت در محل هزینه پستی مندرج در فاکتور  به یکی از دو روش زیر می توانید عمل کنید.

در صورتی که پرداخت در محل را انتخاب کرده اید و ثبت درخواست زده اید برای پرداخت بیعانه به روش های زیر عمل نمائید.

روش اول - پرداخت آنلاین بیعانه

1- پس از ثبت درخواست بر روی نام خود در بالای سایت سمت چپ تصویر کلیک نمائید و وارد بخش کاربری بشوید.

 

2- پس از ورود به بخش کاربری صفحه ای مانند تصویر زیر نشان داده می شود روی گزینه سفارش ها کلیک نمائید و سفارش مورد نظرتان را انتخاب نمائید. 


3- پس از کلیک بر روی سفارش مورد نظرتان صفحه ای به مانند تصویر زیر نمایش داده می شود ابتدا روی گزینه پرداخت صورتحساب کلیک و سپس گزینه پرداخت الکترونیک را انتخاب نمائید.


4- پس از انتخاب پرداخت الکترونیک صفحه ای به مانند تصویر زیر نمایش داده می شود که در قسمت مبلغ پرداخت مبلغ را به مبلغ موردنظر بیعانه (مبلغ پستی مندرج در فاکتور) تغییر دهید. سپس درگاه پرداخت را انتخاب نمائید و در قسمت توضیحات می توانید جمله پرداخت بیعانه سفارش پرداخت در محل را بنویسید و در آخر روی گزینه شروع پرداخت کلیک نمائید.


 5- پس از کلیک بر روی شروع پرداخت به درگاه پرداخت مورد نظر منتقل می شوید و می توانید مبلغ بیعانه را بصورت آنلاین پرداخت نمائید. و پس از پرداخت موفق آنلاین، واریز شما بصورت خودکار در سیستم پرداخت و قسمت کاربری شما ثبت می شود.


روش دوم - پرداخت از طریق واریز به حساب

 پس از کلیک بر روی پرداخت صورتحساب و انتخاب گزینه واریز به حساب صفحه ای به مانند تصویر زیر نمایش داده می شود که ابتدا باید بیعانه مورد نظر را از طریق انتقال به کارت، شماره حساب یا شماره شبا واریز نمائید و سپس اطلاعات فیش واریزی را در فرم مورد نظر بنویسید و در آخر بر روی ثبت اطلاعات کلیک نمائید.

پس از واریز به یکی از روش های بالا بیعانه پرداخت در محل شما در سیستم فروشگاه به حالت پرداخت شده در می آید و سفارش شما ثبت می گردد. 

لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی واتساپ جاسک کالا

جهت سهولت و ارتباط موثر در امر پاسخگویی به شما مشتریان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی واتساپ،در کنار سایر پشتیبانی ها پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

می توانید هرگونه سوالی در خصوص محصولات،سفارش ها، پرداخت ها، پیگیری ها و... را از طریق واتساپ با ما در میان بگذارید.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید