قیمت تمامی محصولات در سایت صحیح و به روز، سیستم پرداخت در محل فعال میباشد. هر گونه ابهامی را از پشتیبانان آنلاین سایت بپرسید و یا از روش های ارتباطی در قسمت تماس با ما استفاده نمائید. جهت پیگیری سفارش از طریق پنل کاربری خود با انتخاب گزینه سفارش ها اقدام نمائید.

اطلاعیه

ورود به پنل کاربری

مراحل ورود به قسمت کاربری به شرح زیر می باشد. (در صورتی که تا هنوز با نحوه ساخت نام کاربری آشنا نیستید روی کلمه اینجا کلیک نمائید.)

1- ابتدا باید بر روی گزینه ورود (بالای صفحات سایت سمت چپ) کلیک نمایید.


2- پس از کلیک بر روی کلمه ورود صفحه ای به مانند تصویر زیر نمایش داده می شود که باید اطلاعات کاربری خودتان را جهت ورود به سایت را وارد نمائید و در آخر بر روی ورود به سایت کلیک نمائید.


3- پس از کلیک بر روی وب سایت نام شما در قسمت ورود( بالای صفحات سایت سمت چپ) به نمایش در می آید. بر روی نام خود کلیک کنید تا کادر دیگری مانند تصویر زیر نمایش داده شود و سپس بر روی بخش کاربری کلیک کنید.4- پس از کلیک بر روی بخش کاربری صفحه ای مانند تصویر زیر برای شما باز می گردد که از طریق آن می توانید به پنل کاربری خود دسترسی داشته باشید. رمز عبور خود را تغییر دهید یا از طریق گزینه پشتیبانی تیکت بزنید و یا با استفاده از گزینه سفارش ها سفارشات خود را پیگیری نمائید.

برای تیکت زدن به قسمت پشتیبانی کاربری خود مراجعه نموده گزینه درخواست جدید را انتخاب نمائید و تیکت بزنید از قسمت درخواست های پشتیبانی پاسخ تیکت های خود را مشاهده نمائید.

برای راهنمایی بیشتر در مورد پیگیری سفارشات به روی راهنمای پیگیری سفارشات کلیک نمائید.

لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی واتساپ جاسک کالا

جهت سهولت و ارتباط موثر در امر پاسخگویی به شما مشتریان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی واتساپ،در کنار سایر پشتیبانی ها پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

می توانید هرگونه سوالی در خصوص محصولات،سفارش ها، پرداخت ها، پیگیری ها و... را از طریق واتساپ با ما در میان بگذارید.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید