**قیمت ها به روز و صحیح میباشد. برای بررسی و پیگیری سفارش صورت گرفته از طریق پنل کاربری خود قسمت پشتیبانی با انتخاب گزینه درخواست جدید یا از طریق واتساپ 09220288781 و اپراتورهای آنلاین با اعلام کد سفارش پیگیری نمائید. جهت راهنمایی برای سفارش جدید با شماره واتساپ 09217195013 یا پشتیبانان آنلاین در ارتباط باشید. جهت پیگیری مرسوله های ارسال شده با کد رهگیری پستی از سایت پست رهگیری نمائید.**
دسته‌بندی

سرویس خواب

کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی

سرویس خواب

همیشه در کنار جذابیت و لوکس بودن یک خانه سرویس های خواب هم نقش بسیار تاثیرگذاری در زیبایی و لوکس بودن خانه دارند که برای جذابیت این مجموعه همیشه کالاهی با کیفیت بهترین نقش را دارند انواع پتو خارجی و روتختی های ست کامل در این بین نقش بسیار تاثیرگذاری دارند تا سرویس خواب اتاق شما هم جذاب و هم لوکس در آید در کنار پتوهای تک نفره و دو نفره خارجی برای خانه، گاهی اوقات دوست داریم در مسافرت هم پتوی بسیار سبک و راحتی همراه خودمان داشته باشیم که پتوهای مسافرتی خارجی هم از نظر کیفیت و هم طراحی بسیار مطلوب و به صرفه می باشند پتو مسافرتی در انواع طرح و ویژگی در بازار یافت میشود اما در جاسک کالا با بهترین های این برند بیشتر خواهید شد.

لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی واتساپ جاسک کالا

جهت سهولت و ارتباط موثر در امر پاسخگویی به شما مشتریان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی واتساپ،در کنار سایر پشتیبانی ها پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

می توانید هرگونه سوالی در خصوص محصولات،سفارش ها، پرداخت ها، پیگیری ها و... را از طریق واتساپ با ما در میان بگذارید.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید