اطلاعیه ** بعلت شرایط اضطراری کشور و به منظور جلوگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا از طرف مراجع ذی ربط محدودیت هایی در سراسر کشور اعمال شده است که باعث شده سفارشات ثبت شده از تاریخ 14فروردین به بعد در زمان طولانی تری نسبت به قبل بدست مشتریان برسند. ** قیمت تمامی محصولات صحیح و به روز می باشد. سیستم پرداخت در محل فعال، ارسال سفارشات پستی بالای دویست هزارتومان رایگان و زیر دویست هزار فقط با هزینه پستی 10هزارتومان ارسال می گردند. 

درباره ما

جاسک کالا فروشگاهی در هرمزگان می باشد که عمده فعالیت آن از طریق قشم و جاسک انجام می گیرد. در شهر جاسک که خود شهر جاسک  در نزدیکی جزیره قشم و در حوالی در نزدیکی بندرعباس در نوار مرز آبی با کشور امارات می باشد و به دلیل روابط اقتصادی و تجاری خود با کشور امارات و مناطق تجاری آن از جمله دبی و منطقه آزاد خصب دبی، بعنوان خواهر خوانده منطقه آزاد خصب در ایران شناخته می شود زیرا بهترین وسایل و لوازم خارجی با کیفیت با نازل ترین قیمت در این جا به فروش میرسد و همچنین بسیاری از صادرات به امارات و عمان از این بندر انجام می گیرد. و این ویژگی که با دو کشور مهم منطقه صادرات و واردات از جاسک صورت میگیرد. جاسک را در بین دیگر شهرهای کشور متمایز ساخته به همین دلیل است. که ایجاد منطقه آزاد اقتصادی و تجاری جاسک در دستور کار سران کشور قرارگرفته است.
 با تجربه، بهره برداری از تکنولوژی و طرح نو و دقت در فراهم نمودن مواد با کیفیت با پشتوانه لطف ایزدی و به کارگیری تلاشی بی وقفه، مشتری مداری را سر لوحه راه مان ساخته ایم تا بتوانیم به پرتو های والای موفقیت نائل گردیم.
در دنیای مدرن امروز، لوازم دیجیتال، لوازم خانگی، مبلمان و تزئینات و لوازم آرایشی و بهداشتی و... به عنوان یکی از دغدغه ها و حتی اهداف جامعه بشری قرن ، هرروز بیشتر از روز گذشته جلوه نمایی میکند.
هم سو شدن با این مهم از بالاترین اهداف فروشگاه جاسک کالا به عنوان فروشنده در سطح کشور از همان ابتدای مسیر بوده است به موجب این امر با بهره گیری از فروش کالاهای  برتر در اصناف مختلف از جمله لوازم خانگی، لوازم آرایشی و بهداشتی، بوتیک، فرش و مبلمان و ... همیشه در منطقه به عنوان طلایه دار پیش گام بوده ایم .
احترام به مشتری و سلیقه ها جزء اهداف جدا نشدنی جاسک کالا می باشد و بر این باور هستیم که فروش پایان کار نیست بلکه شروع تعهدی است بر آسودگی خاطر مشتریان ارجمندمان از تضمین معرفی و اصالت کالاهای فروشی و تضمین از خرید بر اساس اصالت هرکالا این فروشگاه که مفتخریم تاکنون روشنایی بخش راهمان بوده است.

صاحب امتیاز فروشگاه جاسک کالا آقای عبدالجلیل زارعی می باشد.

مراکز پردازش جاسک کالا در هرمزگان:

1- هرمزگان - قشم - جنب میدان گلها

2-  هرمزگان - جاسک - جنب بازار ماهی فروشان

3- هرمزگان - بندرعباس - جنب میدان شهدا

لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی واتساپ جاسک کالا

جهت سهولت و ارتباط موثر در امر پاسخگویی به شما مشتریان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی واتساپ،در کنار سایر پشتیبانی ها پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

می توانید هرگونه سوالی در خصوص محصولات،سفارش ها، پرداخت ها، پیگیری ها و... را از طریق واتساپ با ما در میان بگذارید.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید