**قیمت ها به روز و صحیح میباشد. برای بررسی و پیگیری سفارش صورت گرفته از طریق پنل کاربری خود قسمت پشتیبانی با انتخاب گزینه درخواست جدید یا از طریق واتساپ 09220288781 و اپراتورهای آنلاین با اعلام کد سفارش پیگیری نمائید. جهت راهنمایی برای سفارش جدید با شماره واتساپ 09217195013 یا پشتیبانان آنلاین در ارتباط باشید. جهت پیگیری مرسوله های ارسال شده با کد رهگیری پستی از سایت پست رهگیری نمائید.**

درباره ما

جاسک کالا فروشگاهی در هرمزگان می باشد که عمده فعالیت آن از طریق قشم و بندر جاسک انجام می گیرد. شهر بندر جاسک  در 85 مایلی جزیره قشم و حوالی بندرعباس مرکز استان هرمزگان در نوار مرز آبی با کشور امارات و عمان می باشد و به دلیل روابط اقتصادی و تجاری خود با کشور امارات و مناطق تجاری آن از جمله دبی و منطقه آزاد خصب دبی، بعنوان خواهر خوانده منطقه آزاد خصب در ایران شناخته می شود زیرا بهترین وسایل و لوازم خارجی با کیفیت و درجه یک اصل با نازل ترین قیمت از طریق آن وارد کشور می شوند و همچنین بسیاری از صادرات به امارات و عمان از این بندر انجام می گیرد. و این ویژگی که با دو کشور مهم منطقه صادرات و واردات از طریق آن صورت میگیرد. جاسک را در بین دیگر شهرهای کشور متمایز ساخته به همین دلیل است. که ایجاد منطقه آزاد اقتصادی و تجاری جاسک در دستور کار سران کشور قرارگرفته است.
در دنیای مدرن امروز، لوازم دیجیتال، لوازم خانگی، مبلمان و تزئینات و لوازم آرایشی و بهداشتی و... به عنوان یکی از دغدغه ها و حتی اهداف جامعه بشری قرن ، هر روز بیشتر از روز گذشته جلوه نمایی میکند.
هم سو شدن با این مهم از بالاترین اهداف فروشگاه جاسک کالا به عنوان فروشنده در سطح کشور از همان ابتدای مسیر بوده است به موجب این امر با بهره گیری از فروش کالاهای  لوازم خانگی و برقی همیشه در منطقه به عنوان طلایه دار پیش گام بوده ایم .
احترام به مشتری و سلیقه ها و صداقت در فروش جزء اهداف جدا نشدنی جاسک کالا می باشد و بر این باور هستیم که فروش پایان کار نیست بلکه شروع تعهدی است بر آسودگی خاطر مشتریان ارجمندمان جهت تضمین معرفی و اصالت کالاهای فروشی و تضمین از خرید بر اساس اصالت هر کالاِ در این فروشگاه، مفتخریم که این ویژگی و اصل مهم در فروش تاکنون روشنایی بخش راهمان بوده است.

 جاسک کالا وارد کننده و تامین کننده بسیاری از محصولات برندهای معتبری مانند یورولوکس، بوش، فلیپس دلونگی ،عرشیا و... می باشد. همچنین تنها نماینده رسمی وارد کننده و فروش محصولات اصل و درجه یک برند عرشیا آلمان در کشور همراه می باشد.

مراکز پردازش جاسک کالا در هرمزگان:

1- هرمزگان - قشم - درگهان - بلوار اصلی گیاهدان جنب کارواش خلیج فارس

2-  هرمزگان - جاسک - بلوار امام - خیابان ناخدا - جنب بازارچه ماهی فروشان

3- هرمزگان - جاسک - جنب اداره تعاون


لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی واتساپ جاسک کالا

جهت سهولت و ارتباط موثر در امر پاسخگویی به شما مشتریان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی واتساپ،در کنار سایر پشتیبانی ها پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

می توانید هرگونه سوالی در خصوص محصولات،سفارش ها، پرداخت ها، پیگیری ها و... را از طریق واتساپ با ما در میان بگذارید.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید