موجودی ، قیمت به روز و صحیح و بر اساس تحویل درب فروشگاه میباشد. راه ارتباطی پیگیری تلفنی سفارش تا پایان اختلال و فیلترینگ شماره واتساپ 09927997274 می باشد از تماس بپرهیزید تنها در واتساپ یا پیام عادی بگذارید. وضعیت سفارش صورت گرفته را در پنل کاربری خود قسمت سفارش های من مشاهده نمائید. فروش تکی و ارسال پستی لوازم برقی نداریم. فروش ویژه همکاران خرید عمده با برنامه ارسالی معرفی شده از طرف فروشنده می باشد.

درباره ما

جاسک کالا به عنوان مرجعی از چندین فروشگاه و فروشنده واردکننده در هرمزگان می باشد که عمده فعالیت آن از طریق قشم و میشی و بندر جاسک انجام می گیرد. شهر بندر جاسک  در 85 مایلی جزیره قشم و حوالی بندرعباس مرکز استان هرمزگان در نوار مرز آبی با کشور امارات و عمان می باشد و به دلیل روابط اقتصادی و تجاری خود با کشور امارات و مناطق تجاری آن از جمله دبی و منطقه آزاد خصب دبی، بعنوان خواهر خوانده منطقه آزاد خصب در ایران شناخته می شود زیرا بهترین وسایل و لوازم خارجی با کیفیت و درجه یک اصل با نازل ترین قیمت از طریق آن وارد کشور می شوند و همچنین بسیاری از صادرات به امارات و عمان از این بندر انجام می گیرد. و این ویژگی که با دو کشور مهم منطقه صادرات و واردات از طریق آن صورت میگیرد. جاسک را در بین دیگر شهرهای کشور متمایز ساخته به همین دلیل است. که ایجاد منطقه آزاد اقتصادی و تجاری جاسک در دستور کار سران کشور قرارگرفته است.
در دنیای مدرن امروز، لوازم دیجیتال، لوازم خانگی، مبلمان و تزئینات و لوازم آرایشی و بهداشتی و... به عنوان یکی از دغدغه ها و حتی اهداف جامعه بشری قرن ، هر روز بیشتر از روز گذشته جلوه نمایی میکند.
هم سو شدن با این مهم از بالاترین اهداف فروشگاه جاسک کالا به عنوان فروشنده در سطح کشور از همان ابتدای مسیر بوده است به موجب این امر با بهره گیری از فروش کالاهای  لوازم خانگی و برقی همیشه در منطقه به عنوان طلایه دار پیش گام بوده ایم .
احترام به مشتری و سلیقه ها و صداقت در فروش جزء اهداف جدا نشدنی جاسک کالا می باشد و بر این باور هستیم که فروش پایان کار نیست بلکه شروع تعهدی است بر آسودگی خاطر مشتریان ارجمندمان جهت تضمین معرفی و اصالت کالاهای فروشی و تضمین از خرید بر اساس اصالت هر کالاِ در این فروشگاه، مفتخریم که این ویژگی و اصل مهم در فروش تاکنون روشنایی بخش راهمان بوده است.

 جاسک کالا با فروشندگانی که در این مجموع کار میکنند وارد کننده و تامین کننده بسیاری از محصولات برندهای معتبری مانند یورولوکس، بوش، فلیپس دلونگی ،عرشیا و... می باشد.

مراکز پردازش جاسک کالا در هرمزگان:

1- هرمزگان - قشم - درگهان - بلوار اصلی گیاهدان جنب کارواش خلیج فارس

2-  هرمزگان - سیریک - بازار میشی - بلوار امام - جنب کارخانه یخسازی

3- هرمزگان - جاسک - جنب اداره تعاون


لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی واتساپ جاسک کالا

جهت سهولت و ارتباط موثر در امر پاسخگویی به شما مشتریان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی واتساپ،در کنار سایر پشتیبانی ها پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

می توانید هرگونه سوالی در خصوص محصولات،سفارش ها، پرداخت ها، پیگیری ها و... را از طریق واتساپ با ما در میان بگذارید.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید