**قیمت ها به روز و صحیح میباشد. برای بررسی و پیگیری سفارش صورت گرفته از طریق پنل کاربری خود قسمت پشتیبانی با انتخاب گزینه درخواست جدید یا از طریق واتساپ 09220288781 و اپراتورهای آنلاین با اعلام کد سفارش پیگیری نمائید. جهت راهنمایی برای سفارش جدید با شماره واتساپ 09217195013 یا پشتیبانان آنلاین در ارتباط باشید. جهت پیگیری مرسوله های ارسال شده با کد رهگیری پستی از سایت پست رهگیری نمائید.**

پشتیبانی 24 ساعته

توجه به نیازهای مشتریان در جهت پاسخگویی موثر به نیازها و جلب رضایت و خوشنودی آنها، ما را بر آن داشت تا با استفاده از تیمی در زمینه پشتیبانی، به صورت ۲۴ ساعته و در تمام طول هفته سعی در برآورده کردن نیازهای مشتریان خود داشته باشیم.

در ساعات کاری و اداری میتوانید با اپراتورهای واتساپ ، اپراتورهای آنلاین و شماره تماس فروشگاه در ارتباط باشید و در غیر ساعات کاری و اداری با استفاده از پنل کاربری تان از قسمت پشتیبانی تیکت بزنید.
لذا شما قادر خواهید بود در هر ساعتی از شبانه روز جهت رفع مشکل با استفاده از بخش تیکت پشتیبانی مشکل خود را مطرح نمایید و یا در قسمت تماس با ما پیام خود را بگذارید. و این اطمینان را داشته باشید که کارشناسان ما در بخش پشتیبانی، در اسرع وقت به رفع مشکل شما خواهند پرداخت.

بهترین روش پیگیری سفارش و عودت وجه تیکت ارسال تیکت (نامه رسمی) از طریق گزینه درخواست جدید در بخش پشتیبانی پنل کاربری می باشد.

سامانه چت آنلاین (پشتیبانی آنلاین) سایت از ساعت 9:30 صبح تا ساعت 22 شب

پشتیبانی سفارشات با شماره واتساپ های رسمی جاسک کالا : 09220288781 ــ 09217195013  (از ساعت 9 الی 23)

در سرویس پشتیبانی 24 ساعته از ساعت 23 شب به بعد تا قبل از شروع روزکاری(ساعت 9:30) پشتیبانی فقط از طریق تیکت بخش پشتیبانی در پنل کاربری کاربران صورت می گیرد.

تیکت بخش پشتیبانی (قسمت ارسال تیکت و درخواست جدید)  ویژه مشتریان و کاربران جاسک کالا (24 ساعته 7 روز هفته توسط همکاران اپراتور بخش پشتیبانی)

سامانه پیگیری رسمی سفارش و عودت وجه ارسال تیکت از پنل کاربری تان بخش پشتیبانی قسمت درخواست جدید می باشد. (برای پیگیری سریع تیکت حتما کد سفارش تان را در داخل پیامتان قید نمائید.)

لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی واتساپ جاسک کالا

جهت سهولت و ارتباط موثر در امر پاسخگویی به شما مشتریان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی واتساپ،در کنار سایر پشتیبانی ها پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

می توانید هرگونه سوالی در خصوص محصولات،سفارش ها، پرداخت ها، پیگیری ها و... را از طریق واتساپ با ما در میان بگذارید.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید