موجودی ، قیمت به روز و صحیح و بر اساس تحویل درب فروشگاه میباشد. راه ارتباطی پیگیری تلفنی سفارش تا پایان اختلال و فیلترینگ شماره واتساپ 09927997274 می باشد از تماس بپرهیزید تنها در واتساپ یا پیام عادی بگذارید. وضعیت سفارش صورت گرفته را در پنل کاربری خود قسمت سفارش های من مشاهده نمائید. فروش تکی و ارسال پستی لوازم برقی نداریم. فروش ویژه همکاران خرید عمده با برنامه ارسالی معرفی شده از طرف فروشنده می باشد.

شرایط پرداخت در محل

بدلیل فروش عمده سرویس پرداخت در محل تا اطلاع ثانوی لغو می باشد. 

به منظور احترام به حقوق مشتریان و جلب رضایت و اعتماد آنها سیستم پرداخت در محل فروشگاه جاسک کالا فعال می باشد. (قسمت شرایط پرداخت در محل در وسط همین صفحه مطالعه شود.)

پرداخت در محل برای تمامی محصولات با افزایش 5 درصد قیمت که طبق جدول زیر همان بیعانه است فعال می باشد.

 جهت اطلاع: دقت نمائید هر فاکتوری که در آن محصولاتی‌ باشد که پرداخت در محل ندارند کل آن فاکتور شامل پرداخت در محل نمیشود پس بهتر است در این موارد بصورت جدا ثبت سفارش نمایید.

بهترین خبر و تصمیم فروشگاه جاسک کالا برای مشتریانش جهت اطمینان از خرید پرداخت در محل این می باشد که بعد از ثبت سفارش پرداخت در محل و واریز بیعانه (بر اساس جدول زیر) هیچ افزایش قیمتی حتی با افزایش قیمت کالاها شامل فاکتور مورد نظر پرداخت در محل مشتری نمی گردد.

همیشه در اکثر  فروشگاه های معتبر و دارای نماد اعتماد اینترنتی روش های پرداختی متفاوتی از جمله از طریق پرداخت آنلاین، پرداخت از طریق شماره کارت، حساب و شبا اعلامی، پرداخت از طریق شارژ کیف پول و پرداخت در محل وجود دارد که فروشگاه جاسک کالا از این قاعده مستثنی نیست.

مشتریان محترم دقت نمایند کالا خریداری شده با سایز کوچکتر از یک متر و کمتر از 30کیلو از طریق پست ارسال می گردند و می توانند هزینه آن را در محل تحویل کالا به مامور پست بصورت نقدی یا از طریق دستگاه کارت خوان پرداخت نمایند. و فقط به هنگام سفارش باید مبلغی را بعنوان بیعانه پرداخت نمایند.
 کالاهای سنگین که با پیک و یا باربری ارسال می شوند هم شامل این نوع سرویس هستند که به هنگام تحویل در محل مبلغ آنها از مشتری گرفته می شود و فقط هزینه ارسال آن بصورت بیعانه از قبل پرداخت می شود. این نوع ضمانت بر اساس سیاست های فروشگاه قابل تغییر می باشد.

همچنین بنابر محدودیت ارسال لوازم خانگی از مناطق مرزی و آزاد برخی از این محصولات به نقطه پستی مورد قرارداد پرداخت در محل برده شوند و ارسال آنها دیرتر صورت گیرد.

شرایط پرداخت در محل

1- واریز بیعانه (افزایش 5 درصد به فاکتور برای سیستم پرداخت در محل) : به هنگام ثبت سفارش برای تمامی کالاها اعم از کوچک تا سنگین مبلغی را بعنوان بیعانه سفارش باید قبل از پردازش پرداخت گردد. که بر اساس مبلغ فاکتور به شرح ذیل می باشد:

جدول مبلغ تعیین بیعانه بر اساس مبلغ فاکتور به تومان

از مبلغ سفارش
تا مبلغ سفارش
میزان بیعانه پرداختی
از سفارش بیست هزار
تا صدهزارتومان
بیعانه 5هزارتومان
از سفارش صد و یک هزار
تا دویست هزارتومان
بیعانه 10 هزارتومان
از سفارش دویست و یک هزار
تا پانصدهزارتومان
بیعانه 25 هزارتومان
از سفارش پانصد و یک هزار
تا هشتصدهزارتومان
بیعانه 35 هزارتومان
از سفارش هشتصد و یک هزار
تا یک میلیون تومان
بیعانه 50 هزارتومان
از سفارش بالای یک میلیون تومان
تا دو میلیون تومان
بیعانه 100 هزارتومان
از سفارش بالای دو میلیون تومان
تا سه میلیون تومان
بیعانه 150 هزارتومان
از سفارش بالای سه میلیون تومان
تا هشت میلیون تومان
بیعانه 200 هزار تومان

برای محصولات سنگین (مانند کولر ،یخچال، ظرفشویی، لباسشویی و تلویزیون) که با باربری و یا پیک فروشگاهی ارسال میشوند بر اساس مبلغ فاکتور  10 درصد از مبلغ فاکتور بعنوان بیعانه که حداقل آن یک میلیون تومان می باشد لحاظ می گردد.

 (جهت اطمینان از خرید و جلوگیری از مزاحمان خریدهای اینترنتی مبلغی باید برای تمامی سفارشات ریز و درشت ابتدا بصورت بیعانه پرداخت گردد)

تبصره یک : اگر کالاهای سفارش داده شده شامل هزینه باشند. باید حداقل دو برابر هزینه پستی مندرج در فاکتور بعنوان بیعانه پرداخت گردد .

2- ملاک قیمت کالا همان قیمت مندرج در روز ثبت فاکتور می باشد و پس از ثبت سفارش هزینه ای بر مبلغ کالا (قیمت ثبت شده کالا در فاکتور سفارش) اضافه نمی گردد.

3- ارسال پرداخت در محل تنها از یکی از انبارها صورت می گیرد در صورتی که کالا متعلق به انبارهای دیگر جاسک کالا باشد ابتدا به انبار مورد نظر ارسال می گردد و سپس بعداز پردازش نهایی، با اداره پست طرف قرارداد ارسال می گردد.

4- هدف از پرداخت نمودن بیعانه (بر اساس جدول بالایی) قبل از ارسال، جلوگیری از مزاحمان خریدهای اینترنتی می باشد پس بدون پرداخت نمودن بیعانه محصول ارسال نمی گردد.

5- می توانید بعد از ثبت سفارش به هر دلیلی (بعنوان مثال، عدم آشنایی از روش پرداخت بیعانه یا جهت اطمینان از موجودی کالا، جهت فرصت تا پرداخت و یا هر دلیلی دیگری )بیعانه را واریز ننموده و از طریق اپراتورهای پشتیبانی آنلاین یا از واتساپ های رسمی فروشگاه و در صورت لزوم تلفنی ارتباط برقرار کنید تا برای مشاوره و پرداخت بیعانه به شما راهنمایی لازم صورت گیرد.


روش های پرداخت بیعانه (بر اساس جدول بالای صفحه): جهت آموزش بهتر و تصویری واریز بیعانه بر روی کلمه اینجا کلیک نمائید.

روش اول - واریز آنلاین به هنگام ثبت سفارش

1- پس از انتخاب گزینه پرداخت در محل و ثبت درخواست سفارشتان، صفحه ای برای شما باز می گردد که بر روی واریز بیعانه برای پرداخت در محل کلیک نمائید.

2- پس از کلیک بر روی واریز بیعانه برای پرداخت در محل صفحه ای به مانند زیر برای شما باز می گردد که در قسمت نام و نام خانوادگی خریدار، نام کاربر سفارش دهنده را بنویسید و در قسمت کد پیگیری سفارش کد سفارش تان را درج نمائید، قسمت توضیحات اختیاری می باشد. در قسمت مبلغ ، مبلغ را بر اساس جدول همان صفحه وارد نمایید و در قسمت درگاه پرداخت، یکی از درگاه های بانکی را انتخاب کنید سپس ارسال را بزنید تا به درگاه پرداخت آنلاین متصل بشوید و واریز بیعانه را راحت و آنلاین انجام دهید.

روش دوم - واریز آنلاین بیعانه از طریق پنل کاربری

مراحل پرداخت آنلاین بیعانه از روش پنل کاربری(برای سفارشات ثبت شده قبلی)

یک  - به قسمت کاربری خود مراجعه نموده و روی گزینه سفارش ها کلیک نمائید.

دو - به سفارش مورد نظر مراجعه نموده و روی گزینه پرداخت صورتحساب کلیک نمائید.

سه - روش پرداخت الکترونیک را انتخاب نمائید و مبلغ پرداخت پیشفرض را به مبلغ مورد نظر بیعانه (بر اساس جدول بالای صفحه) تغییر دهید و درگاه بانکی را جهت واریز وجه انتخاب نمائید.

نکته : در قسمت توضیحات که اختیاری می باشد می توانید بنویسید: واریز بیعانه سفارش صورت گرفته

چهار - روی گزینه شروع پرداخت کلیک نمائید و سپس به درگاه بانکی منتقل می شوید و می توانید بیعانه سفارش تان را پرداخت نمائید.


روش دوم - واریز به شماره کارت یا حساب و ارسال عکس فیش انتقال به اپراتورهای پشتیبانی یا به شمار های واتساپ

  شماره های اعلامی جهت واریز بیعانه

شماره حساب : 8824753193 بانک ملت بنام عبدالجلیل زارعی

شماره کارت : 6104337431311537 بانک ملت بنام عبدالجلیل زارعی

شماره شبا : IR590120000000008824753193 بانک ملت بنام عبدالجلیل زارعی

 

مراحل انجام - بعد از واریز بحساب یا شماره کارت اعلام شده عکس فیش انتقال را به اپراتورهای پشتیبانی یا شماره های واتساپ با معرفی خود و بابت کدام سفارش تان بفرستید

- همکاران به واحدهای مربوطه جهت بررسی و ثبت ارجاع می دهند و بعد از آن توسط همکاران ثبت و تایید میگردد.


لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی واتساپ جاسک کالا

جهت سهولت و ارتباط موثر در امر پاسخگویی به شما مشتریان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی واتساپ،در کنار سایر پشتیبانی ها پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

می توانید هرگونه سوالی در خصوص محصولات،سفارش ها، پرداخت ها، پیگیری ها و... را از طریق واتساپ با ما در میان بگذارید.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید