قیمت تمامی محصولات صحیح و به روز و سیستم پرداخت در محل فعال میباشد. هر گونه ابهامی را از پشتیبانان آنلاین سایت بپرسید و یا از روش های ارتباطی در قسمت تماس با ما استفاده نمائید. جهت پیگیری سفارش از طریق پنل کاربری خود با انتخاب گزینه سفارش ها اقدام نمائید.

اطلاعیه

پرداخت در محل

سیستم پرداخت در محل فروشگاه جاسک کالا فعال می باشد.

بهترین خبر و تصمیم فروشگاه جاسک کالا برای مشتریانش جهت اطمینان از خرید پرداخت در محل این می باشد که بعد از ثبت سفارش پرداخت در محل و واریز بیعانه (هزینه پستی) هیچ افزایش قیمتی حتی با افزایش قیمت کالاها شامل فاکتور مورد نظر پرداخت در محل مشتری نمی گردد. همچنین در فاکتورهای بالای 800هزارتومان شما بسته را باز و کالا را بررسی می کنید سپس مبلغ را به مامور پست پرداخت می کنید.

همیشه در اکثر  فروشگاه های معتبر و دارای نماد اعتماد اینترنتی روش های پرداختی متفاوتی از جمله از طریق پرداخت آنلاین، پرداخت از طریق شماره کارت، حساب و شبا اعلامی، پرداخت از طریق شارژ کیف پول و پرداخت در محل وجود دارد که فروشگاه جاسک کالا از این قاعده مستثنی نیست.

به منظور احترام به حقوق مشتریان و جلب رضایت و اعتماد آنها ، فروشگاه امکان پرداخت در محل را فراهم آورده است.مشتریان عزیز می توانند هزینه کالای خریداری شده را طبق فاکتوری که قیمت کالا در روز ثبت سفارش به آنها نمایش داده شده است را در روز تحویل کالا پرداخت نمایند. مشتریان محترم دقت نمایند کالا خریداری شده با سایز کوچکتر از یک متر و کمتر از 30کیلو از طریق پست ارسال می گردند و می توانند هزینه آن را در محل تحویل کالا به مامور پست بصورت نقدی یا از طریق دستگاه کارت خوان پرداخت نمایند.
 کالاهای سنگین که با پیک و یا باربری ارسال می شوند هم شامل این نوع سرویس هستند که به هنگام تحویل در محل مبلغ آنها از مشتری گرفته می شود و فقط درصدی از آن بصورت بیعانه از قبل پرداخت می شود. این نوع ضمانت بر اساس سیاست های فروشگاه قابل تغییر می باشد.

همچنین بنابر محدودیت ارسال لوازم خانگی از مناطق مرزی و آزاد برخی از این محصولات به نقطه پستی مورد قرارداد پرداخت در محل برده شوند و ارسال آنها دیرتر صورت گیرد.

شرایط پرداخت در محل

1-هزینه پستی کالاهای سنگین و بزرگ (جهت بیعانه) باید قبل از پردازش و تحویل به پست پرداخت گردد. قیمت خود کالا باید در محل تجویل به مامور پست پرداخت گردد. (جهت اطمینان از خرید و جلوگیری از مزاحمان خریدهای اینترنتی هزینه ارسال باید ابتدا بصورت بیعانه پرداخت گردد)

2- ملاک پرداخت همان مبلغ کل فاکتور ثبت شده می باشد و پس از ثبت سفارش هزینه ای بر مبلغ کل فاکتور (مبلغ قابل پرداخت در زمان سفارش) اضافه نمی گردد. در این میان شاید بین هزینه و قیمت کالا تغییراتی بوجود بیاید اما در هزینه کل فاکتور تغییری بوجود نمی آید.

3- ارسال پرداخت در محل تنها از یکی از انبارها صورت می گیرد در صورتی که کالا متعلق به انبارهای دیگر جاسک کالا باشد ابتدا به انبار مورد نظر ارسال می گردد و سپس بعداز پردازش نهایی، با اداره پست طرف قرارداد ارسال می گردد.

4- هدف از پرداخت نمودن هزینه پستی (بیعانه) قبل از ارسال، جلوگیری از مزاحمان خریدهای اینترنتی می باشد پس بدون پرداخت نمودن هزینه ارسال(بیعانه) محصول ارسال نمی گردد.

5- می توانید بعد از ثبت سفارش به هر دلیلی (بعنوان مثال عدم آشنایی از روش پرداخت بیعانه یا جهت اطمینان از موجودی کالا، جهت فرصت تا پرداخت و یا هر دلیلی دیگری )بیعانه را واریز ننموده تا از طرف فروشگاه به شما جهت مشاوره و پرداخت بیعانه اطلاع داده می شود تا همچنان در صف پردازش کالا قرار بگیرید.


روش های پرداخت بیعانه (هزینه پستی): جهت آموزش بهتر و تصویری واریز بیعانه بر روی کلمه اینجا کلیک نمائید.

روش اول - واریز آنلاین بیعانه (هزینه پستی) از طریق درگاه

مراحل پرداخت آنلاین بیعانه

یک - ابتدا سفارش تان را با انتخاب گزینه پرداخت در محل ثبت نمائید.

دو - به قسمت کاربری خود مراجعه نموده و روی گزینه سفارش ها کلیک نمائید.

سه - به سفارش مورد نظر مراجعه نموده و روی گزینه پرداخت صورتحساب کلیک نمائید.

چهار - روش پرداخت الکترونیک را انتخاب نمائید و مبلغ پرداخت پیشفرض را به مبلغ مورد نظر بیعانه (مبلغ هزینه پستی مندرج در فاکتور) تغییر دهید و درگاه بانکی را جهت واریز وجه انتخاب نمائید.

نکته : در قسمت توضیحات که اختیاری می باشد می توانید بنویسید: واریز بیعانه سفارش صورت گرفته

پنج - روی گزینه شروع پرداخت کلیک نمائید و سپس به درگاه بانکی منتقل می شوید و می توانید بیعانه سفارش تان را پرداخت نمائید.


روش دوم - شماره های اعلامی جهت واریز بیعانه (هزینه پستی) سفارش های پرداخت در محل

شماره حساب : 8824753193 بانک ملت بنام عبدالجلیل زارعی

شماره کارت : 6104337431311537 بانک ملت بنام عبدالجلیل زارعی

شماره شبا : IR590120000000008824753193 بانک ملت بنام عبدالجلیل زارعی

بعد از واریز شماره پیگیری بانکی را در قسمت پرداخت صورتحساب از طریق واریز بحساب  ثبت نمائید و یا شماره پیگیری انتقال وجه بیعانه را به اطلاع همکاران پشتیبان سایت برسانید.