قیمت تمامی محصولات در سایت صحیح و به روز، سیستم پرداخت در محل فعال میباشد. هر گونه ابهامی را از پشتیبانان آنلاین سایت بپرسید و یا از روش های ارتباطی در قسمت تماس با ما استفاده نمائید. جهت پیگیری سفارش از طریق پنل کاربری خود با انتخاب گزینه سفارش ها اقدام نمائید.

اطلاعیه

ضمانت اصالت کالا

بطور کلی اصالت کالا یعنی معرفی دقیق کالا از نظر کشور ساخت و حتی شرکت سازنده کالا چه آن کالا از شرکت اصلی باشد یا نمایندگی آن در کشور دیگری باشد و یا طرح (فیک) آن توسط شرکتی دیگرساخته شده باشد را اصالت کالا می گویند. ( یعنی معرفی کامل هر محصول از نظر ساخت یا به اصطلاح عامیانه آدرس و درجه کیفیت دقیق هر محصول برای مشتریان)

جاسک کالا همیشه در معرفی اجناس با هر برندی که باشد طبق ویژگی های هر محصول اقدام می نماید و چیز بیشتری را بیان نمیکند این رویه در مورد تمامی محصولات در تمامی دسته ها و منوها می باشد. چون جاسک کالا رسالت خود را بر پایه ی صداقت بیان نموده است.اگر محصولی از یک برند ناشناخته و نامعتبر و یا طرح اصلی محصول دیگری می باشد این ویژگی بیان می شود تا مشتریان عزیز بهتر از اصالت کالا آگاهی داشته باشند چون تضمین ما بر پایه ی صداقت می باشد.( بعنوان مثال اگر ما در سایت بجز کفش اورجینال نایکی که با عنوان اصل می فروشیم، کفش طرح کپی نایکی را هم بفروشیم این ویژگی با عنوان طرح کپی یا غیراصل(این محصول توسط برند شرکت اصلی تولید نشده است) بطور کامل بیان می شود تا مشتری با دید باز انتخاب خود را انجام بدهد و در این رابطه به او تضمین می دهیم.)

بطور کلی در معرفی هر یک از محصولاتِ هر یک از دسته ها (مانند دسته ی لوازم خانگی و...) به ترتیب زیر عمل میکنیم:

1- اگر برند اصلی و در کشور اصلی شرکت سازنده ساخته باشد در قسمت سازنده نام برند و کشور آن را می نویسیم و آن را بعنوان برند اصلی معرفی میکنیم.(مانند شرکت بوش و...)

2-  اگر ساخت نمایندگی رسمی شرکت در هر کشور دیگری باشد می نویسیم این محصول مونتاژ کشور...است. (نام کشور درج می شود) و بعنوان محصول مونتاژ شده می فروشیم و حتی جهت اطلاع بیشتر اغلب اوقات بیان می کنیم که توسط شرکت اصلی آن در کشور اصلی آن ساخته نشده است و یعنی توسط نمایندگی رسمی آن در کشور تولیدکننده مذکور ساخته شده است. (مانند شرکت الجی، مونتاژ چین و...)

 3- اگر توسط شرکت دیگری ساخته شده باشد می نویسیم این کالا توسط شرکت (برند) اصلی و  نمایندگی های درجه یک و یا رسمی آن تولید نشده است.و آن را بعنوان طرح یا کپی و یا غیراصل معرفی می کنیم. (یعنی هیچ یک از نمایندگی های آن شرکت آن را نساخته اند.)

 اصول ما همیشه بر پایه ی صداقت به مشتری می باشد.

جاسک کالا  تضمین می‌کند که تمامی محصولاتی که در آن گفته شده که ساخت شرکت اصلی می باشند، دارای هولوگرام و برچسب معتبر می‌باشند. جهت اطمینان از این که کشور سازنده کالا همانی است که بر روی برچسب درج شده می توانید شماره سریال را به سایت های رسمی شرکت تولید کننده ایمیل کنید تا آن ها اصالت کالا را تایید کنند « معمولاً از یک هفته تا 14 روز زمان می برد».

ضمنا جاسک کالا تمامی محصولات خود را از تامین کنندگان و واردکنندگان و تولیدکنندگان معتبر دریافت می کند تا ضمانت کیفیت محصولات تضمینی باشد.


لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی واتساپ جاسک کالا

جهت سهولت و ارتباط موثر در امر پاسخگویی به شما مشتریان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی واتساپ،در کنار سایر پشتیبانی ها پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

می توانید هرگونه سوالی در خصوص محصولات،سفارش ها، پرداخت ها، پیگیری ها و... را از طریق واتساپ با ما در میان بگذارید.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید