موجودی ، قیمت به روز و صحیح و بر اساس تحویل درب فروشگاه میباشد. راه ارتباطی پیگیری تلفنی سفارش تا پایان اختلال و فیلترینگ شماره واتساپ 09927997274 می باشد از تماس بپرهیزید تنها در واتساپ یا پیام عادی بگذارید. وضعیت سفارش صورت گرفته را در پنل کاربری خود قسمت سفارش های من مشاهده نمائید. فروش تکی و ارسال پستی لوازم برقی نداریم. فروش ویژه همکاران خرید عمده با برنامه ارسالی معرفی شده از طرف فروشنده می باشد.

ضمانت اصالت کالا

بطور کلی اصالت کالا یعنی معرفی دقیق کالا از نظر کشور ساخت و شرکت سازنده کالا چه آن کالا از شرکت و یا نمایندگی رسمی و اصلی آن در کشور دیگری باشد و یا طرح (فیک) آن توسط شرکتی دیگر (متفرقه) ساخته شده باشد را اصالت کالا می گویند. ( یعنی معرفی کامل هر محصول از نظر ساخت یا به اصطلاح عامیانه آدرس و درجه کیفیت دقیق هر محصول برای مشتریان)

جاسک کالا همیشه در معرفی اجناس با هر برندی که باشد طبق ویژگی های هر محصول اقدام می نماید و چیز بیشتری را بیان نمیکند این رویه در مورد تمامی محصولات در تمامی دسته ها و منوها می باشد. چون جاسک کالا رسالت خود را بر پایه ی صداقت بیان نموده است.اگر محصولی از یک برند ناشناخته و نامعتبر و یا طرح اصلی محصول دیگری می باشد این ویژگی بیان می شود تا مشتریان عزیز بهتر از اصالت کالا آگاهی داشته باشند چون تضمین ما بر پایه ی صداقت می باشد.( بعنوان مثال اگر ما در سایت بجز همزن کنوود اورجینال نایکی که با عنوان اصل می فروشیم، همزن طرح کپی کنوود را هم بفروشیم این ویژگی با عنوان طرح کپی یا غیراصل(این محصول توسط برند شرکت اصلی تولید نشده است) بطور کامل بیان می شود تا مشتری با دید باز انتخاب خود را انجام بدهد و در این رابطه به او تضمین می دهیم.)

بطور کلی در معرفی هر یک از محصولاتِ هر یک از دسته ها (مانند دسته ی لوازم خانگی و...) به ترتیب زیر عمل میکنیم:

1- اگر برند اصلی و در کشور اصلی  و نمایندگی آن شرکت سازنده ساخته باشد در قسمت سازنده نام برند و کشور آن را می نویسیم و آن را بعنوان برند اصلی معرفی میکنیم.(مانند شرکت بوش و...) برای این دست از کالاها سرویس ضمانت اصالت مادام العمر و بازگشت وجه کالاهای اصل را داریم. ( جهت آشنایی با این سرویس اینجا را کلیک نمایید.)

 2- اگر توسط شرکت دیگری ساخته شده باشد می نویسیم این کالا توسط شرکت (برند) اصلی و  نمایندگی های درجه یک و یا رسمی آن تولید نشده است.و آن را بعنوان طرح یا کپی و یا غیراصل معرفی می کنیم. (یعنی هیچ یک از نمایندگی های آن شرکت آن را نساخته اند.)

 اصول ما همیشه بر پایه ی صداقت به مشتری می باشد.

جاسک کالا تضمین می‌کند که تمامی محصولاتی که در آن گفته شده که ساخت شرکت اصلی می باشند، دارای هولوگرام و برچسب معتبر می‌باشند. جهت اطمینان از این که کشور سازنده کالا همانی است که بر روی برچسب درج شده می توانید شماره سریال را به سایت های رسمی شرکت تولید کننده ایمیل کنید یا از طریق نرم افزارهای خاص در این زمینه استفاده کنید تا اصالت کالای مورد نظر را بررسی و تایید کنند « از طریق ایمیل معمولاً از یک هفته تا 14 روز زمان می برد».

ضمنا جاسک کالا تمامی محصولات خود را از تامین کنندگان و واردکنندگان و تولیدکنندگان معتبر دریافت می کند تا ضمانت کیفیت محصولات تضمینی باشد.


لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی واتساپ جاسک کالا

جهت سهولت و ارتباط موثر در امر پاسخگویی به شما مشتریان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی واتساپ،در کنار سایر پشتیبانی ها پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

می توانید هرگونه سوالی در خصوص محصولات،سفارش ها، پرداخت ها، پیگیری ها و... را از طریق واتساپ با ما در میان بگذارید.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید