اطلاعیه ** بعلت شرایط اضطراری کشور و به منظور جلوگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا از طرف مراجع ذی ربط محدودیت هایی در سراسر کشور اعمال شده است که باعث شده سفارشات ثبت شده از تاریخ 14فروردین به بعد در زمان طولانی تری نسبت به قبل بدست مشتریان برسند. ** قیمت تمامی محصولات صحیح و به روز می باشد. سیستم پرداخت در محل فعال، ارسال سفارشات پستی بالای دویست هزارتومان رایگان و زیر دویست هزار فقط با هزینه پستی 10هزارتومان ارسال می گردند. 

شکایات و انتقادات


از اینکه فروشگاه اینترنتی جاسک کالا را برای خرید انتخاب نموده اید از شما سپاسگذاریم. ما در هر روز هفته منتظر  پیشنهادات ، انتقادات شما هستیم. برای ثبت شکایت خود میتوانید از همین صفحه و همچنین از طریق بخش تیکت پشتیبانی در کاربری خود اقدام نمایید. همچنین در بخش تماس با ما پیام بگذارید یا به آدرس های الکترونیکی ما ایمیل بفرستید و یا در ساعات کاری با شماره تلفن07691015785 داخلی4 تماس حاصل فرمایید.

(ضمنا بهترین و مستندترین و سریع ترین راه ثبت شکایات و انتقادات پیام گذاشتن از همین قسمت و یا تیکت بخش پشتیبانی می باشد.)

با تشکر از اعتماد شما

فروشگاه اینترنتی جاسک کالا


  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
آدرس محل سکونت (استان، شهرستان...) را بنویسید. آدرس محل سکونت (استان، شهرستان...) را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.
موضوع را بنویسید. موضوع را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
متن چند خطی را بنویسید. متن چند خطی را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.

کمی صبر کنید...
لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی واتساپ جاسک کالا

جهت سهولت و ارتباط موثر در امر پاسخگویی به شما مشتریان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی واتساپ،در کنار سایر پشتیبانی ها پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

می توانید هرگونه سوالی در خصوص محصولات،سفارش ها، پرداخت ها، پیگیری ها و... را از طریق واتساپ با ما در میان بگذارید.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید