موجودی ، قیمت به روز و صحیح و بر اساس تحویل درب فروشگاه میباشد. ضمن تشکر از اعتماد و لطف شما همراهان همیشگی از تاخیرات بوجود آمده در ارسال مرسوله ها از تک تک عزیزان پوزش می طلبیم امیدواریم روزی برسد که در نوار مرزی هرمزگان این محدودیت ها برداشته شود. بدلیل محدودیت خروج لوازم خانگی و ارسال از نوار مرزی زمان خروج و ارسال توسط شرکت هی لجستیکی رابط از تاریخ 26 شهریور ماه به بعد 21 روزکاری میباشد. وضعیت سفارش صورت گرفته را در پنل کاربری خود قسمت سفارش های من مشاهده نمائید. جهت  راهنمایی و یا پشتیبانی سفارش با شماره های واتساپ و اپراتورهای آنلاین در ارتباط باشید.

شکایات و انتقادات


از اینکه فروشگاه اینترنتی جاسک کالا را برای خرید انتخاب نموده اید از شما سپاسگذاریم. ما در هر روز هفته منتظر  پیشنهادات ، انتقادات شما هستیم. برای ثبت شکایت خود میتوانید از همین صفحه و همچنین از طریق بخش تیکت پشتیبانی در کاربری خود اقدام نمایید. همچنین در بخش تماس با ما پیام بگذارید یا به آدرس های الکترونیکی ما ایمیل بفرستید و یا در ساعات کاری با شماره تلفن07691015785 داخلی4 تماس حاصل فرمایید.

(ضمنا بهترین و مستندترین و سریع ترین راه ثبت شکایات و انتقادات پیام گذاشتن از همین قسمت و یا تیکت بخش پشتیبانی می باشد.)

با تشکر از اعتماد شما

فروشگاه اینترنتی جاسک کالا


  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
آدرس محل سکونت (استان، شهرستان...) را بنویسید. آدرس محل سکونت (استان، شهرستان...) را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.
موضوع را بنویسید. موضوع را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
متن چند خطی را بنویسید. متن چند خطی را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.

کمی صبر کنید...
لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی واتساپ جاسک کالا

جهت سهولت و ارتباط موثر در امر پاسخگویی به شما مشتریان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی واتساپ،در کنار سایر پشتیبانی ها پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

می توانید هرگونه سوالی در خصوص محصولات،سفارش ها، پرداخت ها، پیگیری ها و... را از طریق واتساپ با ما در میان بگذارید.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید