**قیمت ها به روز و صحیح میباشد. برای بررسی و پیگیری سفارش صورت گرفته از طریق پنل کاربری خود قسمت پشتیبانی با انتخاب گزینه درخواست جدید یا از طریق واتساپ 09220288781 و اپراتورهای آنلاین با اعلام کد سفارش پیگیری نمائید. جهت راهنمایی برای سفارش جدید با شماره واتساپ 09217195013 یا پشتیبانان آنلاین در ارتباط باشید. جهت پیگیری مرسوله های ارسال شده با کد رهگیری پستی از سایت پست رهگیری نمائید.**

تحویل تضمینی

تحویل تضمینی در جاسک کالا به چه صورتی می باشد؟

از آنجا که اکثر کالاها برقی می باشند جهت اطمینان مشتریان از خرید یک کالای سالم، فروشگاه جاسک کالا پس از پردازش هر کالا اقدام به بررسی و تست کالا می نماید و سپس کالا را بیمه ویژه مرسوله شکستنی و بسته بندی پستی اصولی می نماید تا کالا به طور کامل و با امکان رویت در حضور مامور پست جهت تحویل به مشتریان گردد.

آیا در جاسک کالا امکان بررسی و تائید نمودن سلامت فیزیکی کالا در حضور مامور پست برای مشتریان وجود دارد؟

بله. در جاسک کالا با توجه به اینکه تمامی کالاها دارای بیمه ویژه شکستنی می باشند مشتریان باید در حضور مامور پست کالا را از نظر فیزیکی بررسی و تائید کنند و سپس اقدام به تحویل و امضا زدن بنمایند. اگر بدون بررسی کالایی را تحویل گرفتند جاسک کالا در قبال آن هیچگونه مسولیتی ندارد.

آیا در جاسک کالا میتوان به درخواست مشتری ارسال بدون تست و کالای آکبند انجام داد؟

بله این امکان وجود دارد که فروشگاه جاسک کالا به درخواست مشتریان کالایی را به دلیل هدیه دادن و... بدون تست و بصورت آکبند ارسال نماید.

اگر کالایی پس از تست و بررسی به هنگام ارسال دچار مشکل برقی شود و روشن نشود آیا میتوان آنرا بازگشت داد؟

بله. طبق مهلت تست میتوانید پس از دریافت کالا بررسی نمائید و اگر مشکل فنی دریافت کردید جهت عودت هماهنگی های لازم را صورت دهید.

آیا در خرید عمده بررسی و تست فنی برای کالاها در زمان پردازش امکان پذیر می باشد؟

خیر. در فروش عمده و همکاری بدلیل ظرفیت بالای خرید و زمان بر بودن این کار و ترافیک بالای واحد فروش عمده این امکان وجود ندارد.

آیا در خرید عمده امکان مرجوعی و عودتی وجود دارد؟

خیر. در فروش عمده امکان مرجوعی به هر دلیلی وجد ندارد و شامل مهلت تست و غیره نمی باشد.


لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی واتساپ جاسک کالا

جهت سهولت و ارتباط موثر در امر پاسخگویی به شما مشتریان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی واتساپ،در کنار سایر پشتیبانی ها پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

می توانید هرگونه سوالی در خصوص محصولات،سفارش ها، پرداخت ها، پیگیری ها و... را از طریق واتساپ با ما در میان بگذارید.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید