موجودی ، قیمت به روز و صحیح و بر اساس تحویل درب فروشگاه میباشد. راه ارتباطی پیگیری تلفنی سفارش تا پایان اختلال و فیلترینگ شماره واتساپ 09927997274 می باشد از تماس بپرهیزید تنها در واتساپ یا پیام عادی بگذارید. وضعیت سفارش صورت گرفته را در پنل کاربری خود قسمت سفارش های من مشاهده نمائید. فروش تکی و ارسال پستی لوازم برقی نداریم. فروش ویژه همکاران خرید عمده با برنامه ارسالی معرفی شده از طرف فروشنده می باشد.

تحویل تضمینی(بیمه 100 درصدی مرسوله ها)

منظور از بیمه100درصدی یا تحویل تضمینی چیست؟

منظور این می باشد که تمامی کالاها با بیمه 100درصد شکستنی و بیمه حوادث غیرمترقبه و مفقودی و بیمه سلامت فیزیکی و... به شرکت های پستی تحویل داده می باشد و شرکت های حمل در قبال مرسوله 100 مسولیت دارند و خسارات های احتمالی را باید به خریدار(مشتری)بپردازند.

مسولیت بسته بندی بیرون کالا در تحویل تضمینی با چه کسی می باشد؟

مسولیت تائیدیه بسته بندی بیرونی در صورت نیاز در تحویل تضمینی با شرکت های حمل و نقل پستی و یا پیک های خصوصی می باشد. همچنین بسته بندی درونی توسط خود شرکتهای سازنده کالاها صورت میگیرد. فروشگاه در زمینه تائیدیه بسته بندی مسولیتی ندارد و تائیدیه باید توسط شرکتهای پستی و پیک ها صورت بگیرد.

تحویل تضمینی یا بیمه 100درصدی در جاسک کالا به چه صورتی می باشد؟

از آنجا که اکثر کالاها برقی می باشند جهت اطمینان مشتریان از خرید یک کالای سالم، فروشگاه جاسک کالا پس از پردازش هر کالا اقدام به بررسی و تست کالا می نماید و سپس کالا را بیمه ویژه مرسوله شکستنی و بیمه حوادث و... میکنند سپس بسته بندی مورد تائید خود شرکت های پستی قرار می گیرد تا کالا به طور سالم و کامل و با امکان رویت و بررسی در حضور مامور هر یک از شرکت های پست جهت تحویل به مشتریان ارائه گردد.

در جاسک کالا مسولیت پیگیری مرسوله های پستی با شرکتهای پستی در فروش تک پس از فروش با چه کسی می باشد؟

در جاسک کالا همان طور که در صفحه انتخاب محصول بیان با توجه به اینکه از بیمه تضمینی ارسال مرسوله ها استفاده میگردد و پس از بسته بندی در دفاتر شرکتهای پستی تایید میگردند. با توجه به اینکه بابت موارد شکستنی، بیمه حوادث و بیمه تضمین به شرکتهای پستی هزینه پرداخت میگردد.. تمامی مسولیت ناشی از ضربه دیدن، شکستگی، حوادث غیرمترقبه تحت هر شرایطی با شرکت پستی می باشد. و مسولیت پیگیری آن جهت حصول نتیجه با خود مشتری بعنوان خریدار تک می باشد و جاسک کالا در صورت لزوم نقش رابط رامی تواند ایفا کند.و فروشگاه هیچگونه مسولیت دیگری ندارد.

آیا در جاسک کالا امکان بررسی و تائید نمودن سلامت فیزیکی کالا در حضور مامور پست برای مشتریان وجود دارد؟

بله. در جاسک کالا با توجه به اینکه تمامی کالاها دارای بیمه ویژه شکستنی و بیمه حوادث و... می باشند مشتریان باید در حضور مامور هر یک از شرکتهای پستی که مسولیت تحویل کالا را دارد کالا را از نظر فیزیکی بررسی و تائید کنند و سپس اقدام به تحویل و امضا زدن بنمایند. اگر بدون بررسی کالایی را تحویل گرفتند آن شرکت هیچگونه مسولیتی را برای خود نمی پذیرد و در نتیجه حتی جاسک کالا نمیتواند از طرف فروشنده پیگیری امورات آن را انجام دهد و در نتیجه در این موارد جاسک کالا در قبال پیگیری نتیجه آن هیچگونه مسولیتی ندارد.

آیا در جاسک کالا میتوان به درخواست مشتری ارسال بدون تست و کالای آکبند انجام داد؟

بله این امکان وجود دارد که فروشگاه جاسک کالا به درخواست مشتریان کالایی را به دلیل هدیه دادن و... بدون تست و بصورت آکبند ارسال نماید.

اگر کالایی پس از تست و بررسی به هنگام ارسال دچار مشکل برقی شود و روشن نشود آیا میتوان آنرا بازگشت داد؟

بله. طبق مهلت تست میتوانید پس از دریافت کالا بررسی نمائید و اگر مشکل فنی دریافت کردید جهت عودت هماهنگی های لازم را صورت دهید.

آیا در خرید عمده بررسی و تست فنی برای کالاها در زمان پردازش امکان پذیر می باشد؟

خیر. در فروش عمده و همکاری بدلیل ظرفیت بالای خرید و زمان بر بودن این کار و ترافیک بالای واحد فروش عمده این امکان وجود ندارد.

آیا در خرید عمده امکان مرجوعی و عودتی وجود دارد؟

خیر. در فروش عمده امکان مرجوعی به هر دلیلی وجد ندارد و شامل مهلت تست و غیره نمی باشد.


لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی واتساپ جاسک کالا

جهت سهولت و ارتباط موثر در امر پاسخگویی به شما مشتریان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی واتساپ،در کنار سایر پشتیبانی ها پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

می توانید هرگونه سوالی در خصوص محصولات،سفارش ها، پرداخت ها، پیگیری ها و... را از طریق واتساپ با ما در میان بگذارید.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید