اطلاعیه ** بعلت شرایط اضطراری کشور و به منظور جلوگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا از طرف مراجع ذی ربط محدودیت هایی در سراسر کشور اعمال شده است که باعث شده سفارشات ثبت شده از تاریخ 14فروردین به بعد در زمان طولانی تری نسبت به قبل بدست مشتریان برسند. ** قیمت تمامی محصولات صحیح و به روز می باشد. سیستم پرداخت در محل فعال، ارسال سفارشات پستی بالای دویست هزارتومان رایگان و زیر دویست هزار فقط با هزینه پستی 10هزارتومان ارسال می گردند. 

تحویل تضمینی

تحویل تضمینی در جاسک کالا به چه صورتی می باشد؟

از آنجا که اکثر کالاها برقی می باشند جهت اطمینان مشتریان از خرید یک کالای سالم، فروشگاه جاسک کالا پس از پردازش هر کالا اقدام به بررسی و تست کالا می نماید تا کالای سالم با بسته بندی پستی جاسک کالا به مشتریان کند.

آیا در جاسک کالا میتوان به درخواست مشتری ارسال بدون تست و کالای آکبند انجام داد؟

بله این امکان وجود دارد که فروشگاه جاسک کالا به درخواست مشتریان کالایی را به دلیل هدیه دادن و... بدون تست و بصورت آکبند ارسال نماید.

اگر کالایی پست از تست و بررسی به هنگام ارسال دچار مشکل برقی شود و روشن نشود آیا میتوان آنرا بازگشت داد؟

بله. طبق مهلت تست میتوانید پس از دریافت کالا بررسی نمائید و اگر مشکلی دریافت کردید جهت عودت هماهنگی های لازم را صورت دهید.

آیا در خرید عمده بررسی و تست فنی برای کالاها در زمان پردازش امکان پذیر می باشد؟

خیر. در فروش عمده و همکاری بدلیل ظرفیت بالای خرید و زمان بر بودن این کار و ترافیک بالای واحد فروش عمده این امکان وجود ندارد.


لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی واتساپ جاسک کالا

جهت سهولت و ارتباط موثر در امر پاسخگویی به شما مشتریان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی واتساپ،در کنار سایر پشتیبانی ها پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

می توانید هرگونه سوالی در خصوص محصولات،سفارش ها، پرداخت ها، پیگیری ها و... را از طریق واتساپ با ما در میان بگذارید.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید